Ve Tanrı Kabul Etti - Emine Saraçoğlu - Uğur Tuna Yayınları

Ve Tanrı Kabul Etti - Emine Saraçoğlu - Uğur Tuna Yayınları
%20
  • 9786059539524
  • 25.00 TL
  • 20.00 TL
  • 5.00 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Bundan böyle ben sürülen bir tarla, alevinde eriyen bir mum, uçurumdaki can, damıtılan su, öğütülen un, kazılan kan kuyusuyum. Dermanım ağlıyor bir köşede. Direncime el açmış zavallım. Göçmüş, yerlebir olmuş evim, ocağım, damım. Yürüyor hâlâ ter, durmuyor, koltukaltlarıma doğru- bir ırmak gibi kıvrılarak, bin kola ayrılarak yürüyor. Kavlamışım eşiğime dek. Alttan alta bakıyorum kıpkırmızı. Yırtan sesler korosunu dinliyorum. Kulaklarım cızırtıyla örsünden, çekicinden kanıyorlar.
Sedef ise bir numara. Şampiyon! Devinen, direnen ben, deviren o beni tek hamlede. Ar perdem delik deşik. Basıp kasıp geçmiş üzerinden, yüreğim hep ayaklar altında. Ilk vuran o beni. Işi ilk bilen kişi, bir kâhin! Soymuş atmış pis ruhumu çırılçıplak. Narkozsuz vurmuş neşterini. Kanım ona doğru akıyor. Ve sızlıyor hâlâ içim. Ağlatmanın bin türlüsü varmış, kanatmanın bin bir yolu, sızım sızım sızlatmanın daniskası... Ne bilirdim ki? Sebebine yandığım...

  • 9786059539524
  • 478 Sayfa
  • Emine Saraçoğlu
  • 13.50 x 21.00 cm
  • 2.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak
1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 20.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 20.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...