5TL Uğurder 11.Sınıflar İçin Sosyal Bilimler Soru Bankası

5TL Uğurder 11.Sınıflar İçin Sosyal Bilimler Soru Bankası
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Öğrenim basamaklarını hızla çıkıyor, üniversiteye doğru emin adımlarla ilerliyorsunuz. Henüz gençliğinizin ilk yıllarında olmanıza karşın, geleceğe dönük hayallere ve onları gerçekleştirmek için sistemli bir çalışma içinde olma bilincine şimdiden sahipsiniz. Kişiyi çevresine karşı yücelten görme, tanıma, bilme, anlama olgularıyla bilgi ve beceri elde etme çalışmalarının tümüne eğitim ve öğrenim dendiğini biliyor ve bu tanımdan eğitim öğrenim çalışmalarının, doğaya ve yaşama karşı insan varlığının egemenliğini kurma mücadelesi olduğuna da kolayca ulaşabiliyorsunuz. Sizleri içtenlikle kutlamak isterim. Çünkü sizler, bulunduğunuz bu noktada, insanların mutluluklarının da erdemlerinin de, yaşam boyu süren eğitim öğrenim savaşımını başardıkları ölçüde arttığı gerçeğini kavramış durumdasınız.

Bu bilinçli çalışmalarınızla geleceğinizi biçimlendirmekte, hayalini kurduğunuz tüm boyutları tek tek yaşamınıza eklemektesiniz. Bilgiler ediniyor ve bu bilgileri değerlendirebilme gücünüzü sürekli olarak geliştiriyorsunuz. Bu gerçekçi tutum sizi, sınav geriliminden uzak, keyifli bir öğrenme süreci sonunda mutlak bir başarıya ulaştıracaktır. Bundan emin olmalısınız.

Biz eminiz.

Çünkü, Uğur Dershaneleri olarak, 1968’den beri bu yaşamsal eğitim-öğrenim mücadelesinde ülkemiz gençlerinin hep en yakınındayız, onlarla omuz omuzayız. Uğur Yayınları da, eğitim dünyasının önemli bir markası olmanın mutluluğunu yaşayan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın bir üyesidir. Özellikle üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık konusundaki sayısız ürünüyle gençlerimizin eğitim öğrenim mücadelelerine büyük katkılar sağlayan kuruluşumuz, elinizdeki kitabı sizler için hazırladı. Bilinçli bir çalışmanın ürünü olan bu kitabın, bilinçli birer öğrenci olan siz gençlerimizin başarılarında önemli bir yeri olacağından eminiz. Başaracağınızdan ve başarınızda payımız olacağından emin olmak, bize mutluluk veriyor.

Mutlu olmanız dileğiyle ve sevgiyle...

Ürün Özellikleri

Uğurder Yayınları
9786055684686
220 sayfa
Komisyon
19,5 x 27,5 cm
Ağustos 2012
1. Hamur kağıt
Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...