Toptan İndirim Hakkında

     Sitemizde kampanyalı ürünlerin dışında (kitap isminin başında 2 tl , 3 tl ,5 tl vb) aynı kitaptan 10 adet ve üzeri sipariş verilmesi durumunda ayrıca indirim uygulanabilir.

     Sitemizde bir çok kitabta   2+ üzeri , 5+ üzeri ve 10+ üzeri olarak indirimler uygulanmıştır.
Sitemizden kitabçı veya bireysel olarak toplu alım yapılabilmektedir.

     Kitabçı / kırtasiye  üyelerimize  adet belirtmeksizin indirim uygulanmaktadır ve kargosu ücret alıcı olarak gönderilmektedir. Kitabçı müşterilerimizin mutlaka vergi dairesi ve vergi numaralarını belirtmeleri gerekmektedir. Sipariş oluştururken müşteri not kısmına kitabçı / kırtasiye olduğunu ve indirim talebinde bulunduğunu belirtmleri gerekmektedir.

     Bireysel alımlarda  kargo bedelleride hesaplanarak indirim üygulanmaktadır ve kargosu bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.

     Sitemizden toptan alım talep olarak gönderilen maillerde müşterimizin üyeliği varsa sipariş oluşturulup indirim yapılır ve ödemeniz bekleniyor durumuna çekilir. Siparişle ilgili sms ve mail olarak bilgi verilir. Üyeliği olmayan müşterilerimize indirim bireysel yapılamıyor. Bütün müşterilerimizin faydalana bilmesi için 2+ , 5+ , 10+ üzeri indirim ürün için tanımlanır.Ve müşterimize mail olarak bilgilendirme yapılır.

     Fiyat teklifinden faydalanabilmek  için öncelikle üyelik yapılması gerekmektedir. Siparişinizi oluştururken ödeme yöntemlerindeki “Fiyat Teklifini” seçip siparişinizi tamamlayınız.

     Siparişinizdeki kitabların iskonto oranları incelenip indirim yapılıp yapılamıycağı gün içinde belirlenmektedir.
İndirim uygulanan siparişler “Ödemeniz Bekleniyor” durumuna getirilip müşteriye sms ve mail olarak ödenecek tutar bildirilir.

     Müşterilerimiz üyelik üzerinden giriş yapıldığında ödmeniz bekleniyor olan sipairşinizin detayını görebilir ve sitemizden kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Not: İndirim uygulanan siparişler kapıda ödemeli olarak gönderilemez.

Toptan İndirim Formu İçin BURAYA TIKLAYINIZ.

Yükleniyor...