Timaş Yayınları - Müşteriniz Ne İster? - Alexander Osterwalder, Pigneur

Timaş Yayınları - Müşteriniz Ne İster? - Alexander Osterwalder, Pigneur
%30
  • 9786050822649
  • 35.00 TL
  • 24.50 TL
  • 10.50 TL (%30 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Timaş Yayınları - Müşteriniz Ne İster? - Alexander Osterwalder, Pigneur

 İyi bir firmanız var, nitelikli çalışanlara ve iş disiplinine sahipsiniz, gece gündüz çalışıyorsunuz, orijinal fikirleriniz var ve bunları hayata geçiriyorsunuz ama bir şeyler hep yanlış gidiyor sanki. Bir yandan aksaklıklar, diğer yandan hesapta olmayan harcamalar işleri sürekli olarak sekteye uğratıyor olabilir. Firmanızda iş yönetimi ile alakalı sıkıntı yaşıyor veya müşterilerinizle istediğiniz diyaloğu bir türlü sağlayamıyor olabilirsiniz. Ya da ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize tam olarak anlatamadığınızı düşünüyorsunuz.
 
Belki de artık meseleye “müşterinizin” gözüyle bakmanın zamanı gelmiştir.
 
Firmaların sürekli olarak peşinde koştuğu ve bu alana büyük yatırımlar yaptığı yegâne konulardan biri de daha nitelikli bir iş yönetimini hayata geçirebilmek. Müşteriniz Ne İster? firmanızda gerçekleştireceğiniz yeniliği daha verimli hale getirmek için üç temel meseleye odaklanan bir rehber: Müşteriniz kimdir? Sizden beklentisi tam olarak nedir? Siz onlara ne sunuyorsunuz? Üstelik, yalnızca müşterinizin anlamaya yönelik bir rehber değil, aynı zamanda kendi iş modelinizi, iş süreçlerinizi yönetmek, kurgulamak veya yeniden tasarlamak için hazırlanmış bir kılavuz.
 
Yöntemleri Coca Cola, Procter and Gamble, Mastercard, LEGO, 3M gibi çokuluslu şirketler tarafından benimsenen ve kitapları otuzdan fazla dile çevrilmiş iş yönetim dâhileri Alex Osterwalder ve Yves Pigneur’den görselliği de ön plana çıkaran bir başvuru kitabı.


Alexander Osterwalder Kimdir?:
Alexander Osterwalder, dünya çapında çok satan kitaplar arasına girmiş İş Modeli Üretimi'nin başyazarı, tutkulu bir girişimci ve aranan bir konuşmacıdır. Stratejik yönetim ve inovasyon için içerik ve araçlar konusunda uzmanlaşan yazılım şirketi Strategyzer'ın kurucu ortaklarındandır. Osterwalder, Coca Cola, GE, P&G, Mastercard, Ericsson, LEGO ve 3M gibi şirketlerin faydalandığı, iş modellerini tasarlamak, test etmek, kurmak ve yönetmek için kullanılan İş Modeli Tablosu'nu icat etmiştir. Stanford, Berkeley, MIT, IESE ve IMD gibi dünyanın en iyi üniversiteleri ve organizasyonları tarafından sık sık konuşmacı olarak davet edilmektedir. 

Yves Pigneur Kimdir?:
Yves Pigneur, İş Modeli Üretimi'nin yazarlarından olup, Lozan Üniversitesi'nde yönetim ve bilgi sistemleri bölümünde profesörlük yapmaktadır. ABD, Kanada ve Singapur'da misafir öğretim üyesi olarak hizmet vermiştir. Yves, üniversitelerde, büyük firmalarda, uluslararası etkinlik ve konferanslarda iş modelleri üzerine sık sık konuşmalar yapmaktadır.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 24.50 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 24.50 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...