Teorem Yayıncılık LYS-5 Yabancı Dil Lisans Yerleştirme Sınavı Paragraf Çözüm Teknikleri

Teorem Yayıncılık LYS-5 Yabancı Dil Lisans Yerleştirme Sınavı Paragraf Çözüm Teknikleri
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Kitabımız bu baskıda LYS - 5 paragrafları bu sınavlarda yapılan SON DEĞİŞİKLİKLER ışığında günceilenmiştir. Bu baskıda paragrafların çevirileri cümle cümle olarak parçaların hemen altında verilmiştir. Ayrıca parçaların dinleme CD si de hazırlanmıştır. Böylece Dinle-Çöz tekniğini de gerçekleştirmiş olacağız.

Sınavlarda kelime dışında paragraf bilgisi önemli bir noktadır. Eğer en çok bu bölümden kaçırıyorsanız paragraf bilgisi ve ipuçları konusunda bilmediğiniz noktalar var demektir. Paragraf sorularını çözmek için hem kelime hem de çok konuda, fazla soru çözmeniz gerekir. Bu kitap paragraf tekniklerini, ipuçlarını, çözümlü örnekleri verdikten sonra her konuda yüzlerce soru ve ipucu desteğini içermektedir.

Paragraf bilgisi önemlidir. Sınav bizden kompozisyon bilgimizin olup olmadığını sorgulamaktadır. Eğer daha önce yazma, paragraf bilgisi gibi teknik dersler almadıysak. paragraftan makaleye giden yazılar yazmadıysak bu bölüm bizim için en zor bölüm olacaktır. Sınav sadece okuma soruları değildir. 4 tip paragraf sorusunu kapsar, (cloze test, anlam bozan, Paragraf tamamlama ve Okuduğunu anlama)

Bu kitapta da bir farklılık olarak soruların açıklamalı çözümlerini kitabın arkasına koymayarak zaman ve emek israfına yol açmaktan kaçınmaya çalıştım. Soruların açıklamalarını hemen yanında vererek bir ders çalışma ortamını vermeyi amaçladım. Bu kitap ayrıca BİR ÇEVİRİ KAYNAĞI olarak da değerlendirilebilir.

(ÖNSÖZ)

Ürün Özellikleri

Teorem Yayıncılık
9786055196073
478 sayfa
A.Nejat Alperen
16 x 24 cm
2012
1. Hamur kağıt
Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...