Sürat Üniversite Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri

Sürat Üniversite Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri
%20
  • 9786055301002
  • 14.00 TL
  • 11.20 TL
  • 2.80 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

İşletme faaliyetlerinin sağlıklı bir biçimde raporlanması dönem sonunda işletmeye ait varlık ve yükümlülüklerin doğru bir biçimde ölçülebilmesiyle mümkündür. Ülkemizde günümüze kadar yapıla gelen muhasebe uygulamalarının vergi kurallarına bağlı kalınarak biçimlendiği bilinmektedir. bununla birlikte önümüzdeki dönemlerde yeni bir muhasebe setini uygulama hazırlıkları da yapılmaktadır.

Eserde vergi uygulamaları esas alınmış ve dönem sonu işlemleri bu anlayış çerçevesinde ortaya konulmuştur. Dönem sonunda yapılan envanter ve değerleme işlemleri Vergi Usul Kanunu hükümleri temelinde muhasebeleştirilmiştir. Eserin içinde teorik konulara özlü bir biçimde değinilmiş, uygulamalara çoklukla yer verilmiştir. Tekrarlardan elverdiği ölçüde kaçılmıştır.

Eserde birbiriyle mantıksal bütünlüğü olan varlık ve yükümlülükler birlikte ele alınmıştır. Böylece uygulamalarda varlık ve yükümlülüklerin benzer bir olaydan nasıl etkilendiğini birlikte değerlendirme fırsatı sunulmuştur.Eserde yer alan ''sıra sizde'' uygulamalarıyla okuyucunun kendini sınamasına da imkan tanınmıştır.

KİTAP DETAYI İÇİN TIKLAYINIZ

  • 9786055301002
  • 160 sayfa
  • Ali Haydar Güngörmüş - Fahri Ayçiçek
  • 20 x 25.5 cm
  • 1. Hamur Kağıt
  • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 11.20 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 11.20 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...