Büyüyenay Yayınları - Süheyliden Duyulmadık Hikayeler - Süheyli Ahmed İbni Hemdem

Büyüyenay Yayınları - Süheyliden Duyulmadık Hikayeler - Süheyli Ahmed İbni Hemdem
%20
 • 9786058724563
 • 40.00 TL
 • 32.00 TL
 • 8.00 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Süheylî'den Duyulmadık Hikâyeler Ortadoğu tarihinintek kare resmi gibidir. Bir milletin bütün unsurlarını içindebarındıran, ana dokusu ve temel renkleri insan olan büyük birresim. İnsanoğlunun hiç eskimeyen, daima güncelliğini koruyanözü, Süheylî'nin kaleminden günümüze ulaşıyor. Süheylî,okuduklarını ve duyduklarını, malzemesi kelimeler olan birressam, bir nakkaş gibi, berrak, ışıltılı renkler kullanarak canlıtablolar halinde sunuyor. O, hikâyeleriyle dış görünüşün ardındaki hakikatin, insanın ruhuna dek uzanıp orada yankılananhakikatin izini sürüyor. Aydınlık, masmavi, berrak birgökyüzünün altında kentleri dolaşarak, sanki günün yorgunluğunu da ay ve bol yıldızlı yaz göğünün altında, sırtını birağaca yaslamış, yanan ateşin ışıltısının dost yüzlere vurduğubir dinlenme anında hikâyelerini tadına vara vara anlatıyor.Adeta hakikatin konuşarak, dost gönüllere çarpa çarpa arandığı, tadına doyulmaz bir sohbeti hatırlatıyor. Ve daima busohbete Yaratıcıya azîm bir teşekkür ve yaratılanlara ise derinbir saygı eşlik ediyor.Bu hikâyeler insan olmanın sıcaklığını, aşkın her şeye galipolacağına olan güveni, sabretmek koşuluyla kötülüğün muhakkak yenileceğini, zalimin asla cezasız kalmayacağını, debdebenin ve ihtişamın ışıklarının bir gün mutlaka söneceğini,bir gönlü rahatlatmanın, bir acıya son vermenin en önemliibadet olduğunu samimiyetle inançla anlatıyor.
 • 9786058724563
 • 575 Sayfa
 • Süheyli Ahmed İbni Hemdem
 • 14 X 22 X 4 cm
 • 2012 / 1.Baskı
 • 2.Hamur kagit
 • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 32.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 32.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...