Sona Doğru Osmanlı - Abdüllatif Şener - Birleşik Yayınevi

Sona Doğru Osmanlı - Abdüllatif Şener - Birleşik Yayınevi
%25
  • 9789750000911
  • 7.50 TL
  • 5.63 TL
  • 1.87 TL (%25 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Osmanlı bütçeleri ve Türkiye'de bütçe hakkının ortaya çıkışında Cumhuriyet öncesi gelişmeler İttihat ve Terakki Cemiyeti'nin iktisadi ve mali politikaları (1908-1918) Tanzimat ve Osmanlı maliyesi Tanzimat dönemi Osmanlı vergi reformları Osmanlı mali düşüncesinin çağdaşlaşması Türkiye'de ilk bütçeler Bütçe nizamnameleri IV. Meşrutiyet ve sonrası II. Meşrutiyet dönemi İttihat ve Terakki Cemiyeti'nin Kuruluş ve gelişimi İttihat ve terakki cemiyeti'nin amacı Liberalist politikayı oluşturan etmenler Siyasi programlarda iktisadi politika Yabancı banka hakimiyeti Dış borçlar ve Düyun-ı Umumiye Yabancı banka hakimiyeti Milli iktisat politikasına geçiş nedenleri Milli burjuvazi oluşturma çabaları İttihat ve terakki iktidarında Osmanlı maliyesi Mali ıslahat açısından Tanzimat Mali idarenin yeniden düzenlenmesi Maliyede merkezileşme ve bütçeler Devlet gelir ve giderleri Vergi gelirlerinin bileşimi

  • 9789750000911
  • 195 Sayfa
  • Abdüllatif Şener
  • 13,50 x 21,00 cm
  • 2.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 5.63 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 5.63 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...