Siyasal Kitabevi / Toefl & Kpds Test Teknikleri / İ. Hakkı Mirici

Siyasal Kitabevi / Toefl & Kpds Test Teknikleri / İ. Hakkı Mirici
%42
 • 9786055782047
 • 43.00 TL
 • 25.00 TL
 • 18.00 TL (%42 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
İngilizce yeterlik sınavlarına hazırlanan Türk öğrenciler ve yetişkinler, son derece zengin bir kaynak olanağına sahiptirler. Bu kaynakların bir kısmı ülkemizde hazırlanmış, bir kısmı da yurt dışından getirtilmiştir. İngilizce yeterlik sınavı için çalışacak olan öğrenci ve yetişkinlerin kaynak sorunları bulunmamakla birlikte, bazı diğer önemli sorunları da olabilmektedir.Örneğin, akademik yükseltmeye başvuracak adaylar için bazı sınavlardaki başarı durumları birbirine denk kabul edilebilmekte, böylece adaylar birkaç sınava birden hazırlanmak durumunda kalabilmektedir. (Kpds-Üds-Toefl v.b.). Böyle bir durumda sınavı alacak aday bütçesini zorlamamak için tüm sınavlara tek bir kaynaktan yararlanarak hazırlanmak istese de böyle bir eseri bulamamaktadır. Özellikle Ösym tarafından verilen ve Türkiye'de genel anlamda kabul gören Kpds ve Üds ile bu sınavlara denk kabul edilen Toefl sınavı için orak amaçla hazırlanmış tek bir kaynak bulunmamaktadır. Üds ve Kpds için hazırlanan kaynaklarda dinleme becerisini test etmeyi amaçlayan bölümler bulunmamaktadır. Toefl ise özellikle Türk adayların zorlandıkları dinleme becerisini ölçen test maddelerini içeren bir sınavdır ve Toefl sınavında, Kpds ve Üds'de bulunmayan bazı test bölümleri de bulunmaktadır (tümcede altı çizilen yanlış ifadeyi bulma v.b.). Sınava hazırlık için satın alınacak ithal kitapların fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, ülkemize özgü amaçlara yönelik kaliteli ve uygun fiyatla eser üretmenin önemi ortaya çıkmaktadır. Uzun yıllardır, ülkemizde İngilizce öğrenen ve sınavlara hazırlanan öğrenci ve yetişkinler için kaynak kitaplar yazmaktayım. Yukarıda belirttiğim nedenlerden dolayı, hem Kpds-Üds gibi Ösym tarafından verilen sorulara, hem de Toefl gibi uluslar arası tanınırlığı olan sınavlara hazırlanmada ortak amaca hizmet eden bu eseri oluşturmaya karar verdim. Ortaya çıkan bu yeni ve kapsamlı eserin oluşumunda yararlandığım diğer test kitaplarımın basımı bu eserin ortaya çıkmasıyla birlikte durdurulmuştur. Bu eserin hazırlanmasında büyük katkı sağlayan, Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği programı 4. sınıfta okuyan sevgili öğrencilerim

H. Nilay Suludere, Sümeyra Sırkıntı, Yelda Yelmer, Derya Özen, Köksal Kete, Emre Köseoğlu, Ümit Samur, Veysel Doğanay, Remzi Duran, Esra Dönüş, Hakan Devrim, Mehmet Asmalı, Fevzi Özkan, Ezgi Yalçın ve Gonca Kiriş'e teşekkürlerimi sunarım. "Toefl & Kpds Test Teknikleri" adlı bu eserin okuyuculara hedefledikleri başarıyı kazandırması en içten dileğimdir.

(Tanıtım Bülteninden)
 • 9786055782047
 • 997
 • İ. Hakkı Mirici
 • 16.0x24.0
 • Şubat 2009
 • 2. Hamur
 • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 25.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 25.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...