5TL Siyah Sancak Türkiyenin İşgal Planı - Ali Kuzu - Bilge Karınca Yayınları

5TL Siyah Sancak Türkiyenin İşgal Planı - Ali Kuzu - Bilge Karınca Yayınları
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Türkiye'de tarihler 15 Temmuz 2016'yı saatler ise 21.00'i göster- diğinde önce İstanbul ardından da başkent Ankara'da olağan dışı hareketler gözlemleniyordu. Sanki birileri Türk kültür hayatından yavaş, yavaş silinmeye yüz tutmuş ve sonu dram ile bitecek bir tiyatro oyununu sahneye koymuştu. Ücretsiz olan bu oyunun seyircileri ise 78 milyon Türk halkı ile oyunu televizyonlardan canlı, canlı izleyecek olan dünya kamuoyu idi. İşte saatler tam 21.00'i gösterdiğinde sahne ışıkları yandı ve bu tiyatro oyununun ilk bölümü İstanbul'da 'Perde' dedi. Haydi, sonu dram ile bitecek olan bu tiyatro oyununu beraber izleyelim… Elinizdeki kitap; tüm sorularınızın cevabı olacak... ABD'nin İstanbul'u İşgal Planları 50 Yıllık Bir Plan Hedef Türkiye'nin Güneydoğusu Türkiye Parçalanacak! Ankara'nın Bombalanması Hedef: Petrol ve Doğalgaz ABD'nin TSK Düşmanlığı Eşref Bitlis Neden Öldürüldü Gazi Olaylarını Kim Tertipledi TSK Karşısına Polis Çıkarma Gladiocu Subaylar Tasfiyesi Beş Genelkurmay Başkanı Darbe Girişiminin Planlanması Akıncı Üssü'nde Toplantı Gerçek Planın Adı: Pars Erdoğan'ın Uçağı Darbenin Kırılma Noktası Siyah Sancak Timleri Kalkışmanın İpuçları Komutanlar Düğüne Neden Gitti? Putin Şah-Mat Yaptı CIA'nın Gölge Kuruluşu Hayalet İstihbaratçı Paralel Yapı Evanjelisttir Evanjelizm Nedir? Kurnaz, Acımasız ve Paranoyak Gülen'in Papa'ya Yazdığı Mektup PKK Mağarasında Bulunan Bir Yazı; Ve daha fazlası.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...