Şira Yayınları / Hergcmerc / Ahmet Tan

Şira Yayınları / Hergcmerc / Ahmet Tan
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
İsrail'in Gizemi Çözüldü!...

İsrail, Neden Savaşıyor?

Neden Belirli Zamanlarda Savaşıyor?

Yakın Gelecekte Neler Planlıyor?

Türkiye İle Savaşacak mı?...Dünya, İsrail ile birlikte geri dönülmez bir yola doğru giriyor. Bu yolda İsrail'in kaderini belirleyen, onunla karşı karşıya gelen güç olarak Türkiye gözüküyor ve 2012 ve 2013'de başlayan bir süreç, 2030-2031'de Armageddon olarak bilinen büyük savaşa dönüşüyor.Ve Bütün Bu Öngörüler, Birbirini Tasdik Eden Üç Ayrı Kaynakta da Aynı Şekilde Yazıyor...

1- Yuşa Tepesi'ndeki İki Kitabe'nin Çözümlenmesi.

2- Topkapı Sarayı'ndaki Davud'un Kılıcı'na Ait Kitabenin Çözümlenmesi.

3- Kur'an Ayetlerinin Anlam Ve Rakamsal Değerlerinin Çözümlenmesi.Yüzyıllardır çözülmeyi bekleyen ve İstanbul'da bulunan bu iki kitabe, bizleri gerçekten de çok ilginç sonuçlarla karşı karşıya bırakıyor. Hem bu iki kitabenin söyledikleri ve ortaya koydukları tarihler, hem de Kur'an ayetlerinden çıkan anlam ve tarihsel değerler aynı sonuçları paylaşıyor.Bu sonuçlar, bu emanetleri elinde bulunduran Türkleri

ve İsrail devletini yakından ilgilendirdiği gibi, bütün dünyada da büyük yankı uyandıracak... Çünkü bu üç gizemli belge; İsrail'in yapmış olduğu tüm girişimleri, özellikle savaşları, Şabat takvimine göre yaptıklarını ve periyodik bir düzen izlediklerini, aynı takvime göre hareket edecek olan İsrail'in bundan sonraki savaşları ve girişimleri de aynı periyotlara göre yapacağını ortaya koyuyor ve bizlere bu tarihleri veriyor. Bu tarihler, İsrail ve Türkiye'yi olduğu kadar tüm dünyayı da yakından ilgilendiriyor. İşte bu belgelerin çözümlenmesiyle ortaya çıkan tarihlerden bir kaçı:

- 1897 1. Siyonist kongre

(İsrail Devleti'nin tohumları burada atıldı)

- 1948, İsrail Devleti'nin kuruluşu, Arap İsrail Savaşı.

- 1967 Arap İsrail Savaşı.

- 1973 Yom Kippur Savaşı

- 2006 Lübnan'ın bombalanması

- 2008-2009 Gazze'nin işgali.Bundan sonraki İsrail'in Savaş tarihleri ise şöyle görünüyor: 2012- 2013 / 2017-2018 ve 2030-2031 yani Armageddon.

(Tanıtım Bülteninden)
  • 9786054182053
  • 400
  • Ahmet Tan
  • 14.0x20.0
  • Nisan 2009
  • 2. Hamur
  • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...