Sır Yayıncılık / Akılcı Yanılgı / Nihat Nasır

Sır Yayıncılık / Akılcı Yanılgı / Nihat Nasır
%20
 • 9789756720103
 • 6.00 TL
 • 4.80 TL
 • 1.20 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Türkiye'de uzun zamandan beri süregelen İslam eksenli tartışmalara şahit olmaktayız. Bunların bir kısmı konjonktürel sebepler; bir kısmı da İslam Tarihi boyunca tartışıla gelmiş bazı konu ve olayların zamanımıza yansımasıyla oluşmuştur. En çok tartışılanların başında, kuşkusuz ki hadis, mezhep, tarikat gibi konular gelmektedir. Günümüzde bu tartışmaları başlatanlar, ne yazık ki itidalden uzak, çağımıza has "deformist" bir anlayışla konuşmaktadırlar.Bu çalışmada, herkesin üzerinde ittifak ettiği yegane refarans olan Kur'an'ın rehberliğinde, spekülasyona, demagojiye ve polemiğe meydan bırakmayacak tarzda, çok güncel olan bu gidişle de güncelliği uzun bir süre muhafaza edeceği kuşku götürmeyen hususlara ışık tutmaya çalışacaktır. Çalışma üç şahıs üzerinde odaklanmaktadır. Edip Yüksel, Hüseyin Atay ve Yaşar Nuri Öztürk, Asıl maksat, söz konusu şahısların eleştirilmesinden ziyade, birçok inanan insanı yakından ilgilendiren, oldukça önemli olduğuna inandığımız bu konuların aydınlanmasına katkıda bulunmaktadır. Serdedilen görüşlerin, bir ölçüde insanımızın kafa karışıklığının giderilmesine vesile teşkil edeceği temennisini taşıyoruz.

(Arka Kapak)
 • 9789756720103
 • 110
 • Nihat Nasır
 • 14.0x21.0
 • Kasım 2002
 • 2. Hamur
 • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 4.80 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 4.80 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...