5TL Selim Kitabevi - En Son Değişiklerle Yeni Ceza Yasaları - 2005

5TL Selim Kitabevi - En Son Değişiklerle Yeni Ceza Yasaları - 2005
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Selim Kitabevi - En Son Değişiklerle Yeni Ceza Yasaları - 2005

İÇERİK
TC. ANAYASASI ^
Türk Ceza Kanunu''*2'
Ceza Muhakemesi Kanunu*0 Ceza Güvenlik Tedbirleri İnfazı Hakkında Kanun Türk Ceza Kanununun Yürürlük ve Uygulama Şekli Hakkında Kanun Kabahatler Kanunu
Ceza Muhakemesi Kanununun Yürürlük ve Uygulama Şekli Hakkında Kanun Jandarma Teşkilatı Görev ve Yetkileri Kanunu Polis Vazife ve Selahiyet Kanunu Adli Yargı İlk Derece Mahkemeleri ile Bölge Adliye Mahkemelerinin Kuruluş, Görev ve Yetkileri Hakkında kanun •.
JC''
Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair kanun’
Ceza İnfaz Kurumlan ve Tutukevleri İzleme Kurulları Kanunu İnfaz Hakimliği Kanunu Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanması Hakkında Kanun Topluma Kazandırma Yasası Adli ve Önleme Aramaları Yönetmeliği
Ek: Adli Yargı Temyiz, İstinaf, Karar Düzeltme Süreleri İle Bölge Adliye Mahkemelerine Başvuru Süreleri
Ek: 5237 Sayılı Yeni TCK’nın Lehe Hükümlerinin Uygulanması Talepli Örnek Dilekçe


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...