Sebil Yayınevi / Muhtasar İslam Tarihi - Cild: 3 / Kadir Mısıroğlu

Sebil Yayınevi / Muhtasar İslam Tarihi - Cild: 3 / Kadir Mısıroğlu
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Değerli Okuyucu !...Bugün Milletlerin Şapla Şeker birleştirmek kabilinden bloklaşmalarla üstün bir güce ulaşma gayreti peşinde koşmaktayken İslâm Ümmetinin tabii vasfı olması lazım gelen -Birlik ve Beraberlikten mahrum bulunması hazin bir tecellidir!... İslam'dan matlub olan gayenin kamil bir surette gerçekleşebilmesi için bu şuurun ihya edilmesi ilk ve en mühim bir lazimedir.Ümmetin parçalanmış olmasının bir neticesi olarak Dünya'nın bir çok yerinde Müslümanlar'ın zulme maruz bulunması ile sabittir ki bu lazime en acil bir ihtiyaçtır!... Bunu gidermenin en müressir çaresinin ise, İslamî Tarih şuurunun canlandırılması olduğu muhakkaktir. İşte bu eser, böyle bir zaman ve böyle bir faide temini maksadıyla yazılmıştır! Sana o'nu bereketli bir müessiriyete mazhar olması dileği ile sunmaktan derin bir bahtiyarlık duymaktayız!

(Arka Kapak)
  • Sebil Yayınevi
  • 9789755800646
  • 496
  • Kadir Mısıroğlu
  • 14.0x21.0
  • 2012
  • 2. Hamur
  • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...