Sebil Yayınevi - Lozan Zafer mi Hezimet mi Cilt 3 Manevi Kayıplar - Kadir Mısıroğlu

Sebil Yayınevi -  Lozan Zafer mi Hezimet mi Cilt 3 Manevi Kayıplar -  Kadir Mısıroğlu
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Sebil Yayınevi - Lozan Zafer mi Hezimet mi Cilt 3 Manevi Kayıplar - Kadir Mısıroğlu

 

AZİZ OKUYUCU ..LOZAN MUAZZAM BİR İMPARATORLUK MİRASININ HaN I YAĞMASIDIR...TÜRKÜN ŞAHSINDA İSLaMDAN İNTİKAM ALINARAK BÜTÜN BİR İSLaM DÜNYASININ BAŞSIZ BIRAKILMASIDIR ..LOZANİN GETİRDİĞİ ADALARLA YUNAN STRATEJİK ÇEMBERİNE ALINMIŞ İKTİSADi KAYNAKLARDAN MAHRUM HER TÜRLÜ UNVAN VE SIFATI YOLUNMUŞ GAYRİ TABİi HUDUTLARIN ÇİZDİĞİ KÜÇÜK BİR TÜRKİYEDİR.SEBİL YAYINEVİ TAKRİR İ SÜKÛN KANUNU İLE LOZAN'IN ÜZERİNE ÇEKİLMİŞ OLAN ŞALI KALDIRAN VE ONU MİLLi MİSAK ÖNÜNDE İLK OLARAK MUHASEBE EDEN BÖYLE BİR »ESERİ YAYINLAMAKTAN ŞEREF DUYAR.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...