1TL Sarnıç Öykü Dergisi Sayı: 20. Sayı - Kasım - Aralık - 2014

1TL Sarnıç Öykü Dergisi Sayı: 20. Sayı - Kasım - Aralık - 2014
%90
  • 9772747000000
  • 10.00 TL
  • 1.00 TL
  • 9.00 TL (%90 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
20.Sayımızda Odak Kitap'ta Doğan Yarıcı'nın öykü kitabı İs Odası'nı ele aldık. Burcu Aktaş, Pınar Üretmen ve Zeynep Sönmez Yarıcı'ın öyküleri üzerinde incelemelerde bulunurken, Nilüfer İlkaya yazarla kitabına dair hoş bir söyleşi gerçekleştirdi. Billur Şentürk, Dip-Not'lar köşesinde zamansız sözleri takip ederek Truman Capote, Margaret Atwood'la ve yazıya dair izler sürdü.Yaşayan,dinamik, basılı bir öykü atölyesi olabilmek adına nitelikli öykücülere yer vermekten mutluyuz. Doğan Yarıcı, Gönül Kıvılcım, Emrah Öztürk, Hasan Öztoprak ve Bünyamin Bozkuş bu sayıdaki öykücülerimizden bazıları. Çeviri öykülerdeyse bu ay oldukça verimli geçti. Colette'in Eski Eş öyküsünü Haluk Erdemol, kusursuz bir çevirisiyle okurumuza sunuyor. Chees Noteboom'dan "Bir Başkasının Otoportresi" öyküsü Münir Göle tarafından atölyemize kazandırılırken, Eduardo Berti'nin "Aceleci Çevirmen" ve "Benzetme Yoluyla" öyküleriyle, Augusto Monterosso'nun "Penelope'nin Mesleği" ya da "Kim Kimi Kandırır" ve "Kara Koyun" öyküleri yine Münir Göle tarafından İspanyolca aslından Türkçe'ye çevrildi.Ray Bradbury'nin "Günübirlik Yaz" öyküsü, Ece Erbis, Betül Koçer, Gülsüm Kübra Çene kolektifiyle çevrilirken, Esra Birkan Baydan'ın editörlüğünden geçiyor. Neşe Aksakal, "Bora Abdo'nun Yazındaki Keşfi: Çirkinliğin Estetiği" yazısıyla Bora Abdo öykülerini irdelerken; Bahar Aslan, Neva Bulvarı'nda edebiyatın izini sürüyor. Serra Çiftkurt, William Boyd'un Kısa Karşılaşmalar adındaki öyküye dair yazısını çevirerek okurlarımıza kazandırıyor.Sarnıç Öykü D&R, Nezih, İnkılâp, İmge,Pandora, Kitapsan, Remzi, Mephisto, KırmızıKedi, Penguen, Gergedan, Ada, Seyhan,Dost, Turhan, Nâzım Hikmet Kültür Merkezi ve diğer tüm kitapçılarda... (Tanıtım Bülteninden)


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 1.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 1.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...