Salyangoz Yayınları - Amerika Krizde Başkanın Emirleri 1 - Tom Clancy

Salyangoz Yayınları - Amerika Krizde Başkanın Emirleri 1 - Tom Clancy
%58
  • 9799756277446
  • 36.00 TL
  • 15.00 TL
  • 21.00 TL (%58 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Salyangoz Yayınları - Amerika Krizde Başkanın Emirleri 1 - Tom Clancy

 

Amerika Krizde!

Dünyanın kaderini çizen NeoConların roman alanındaki temsilcisi, eski istihbaratçı usta yazar Tom Clancynin, 2001de yaşanan 11 Eylülü taa 1996da öngören en önemli çalışması; politik kurgu türünün şaheseri, yazarın kariyerinin zirvesi, Başkanın Emirleri nihayet Türkçede. Artık emirleri Jack Ryan veriyor...

Amerika Krizde: Başkanın Emirleri - 1yi pek yakında çıkacak Amerika Savaşta: Başkanın Emirleri - 2 izleyecek ve günümüz politikasını şekillendiren bütün aktörler olduğu gibi gözler önüne serilecek. Dünyadan daha gerçek bir dünyaya dalmak isteyenler için.

11 Eylülü Yıllar Öncesinden Öngören Kitap:
Başkanın Emirleri


Amerika Birleşik Devletleri tarihteki en feci terör saldırısıyla karşı karşıya kalmıştır. Başkan Durling, Kuvvet Komutanları, Anayasa Mahkemesi yargıçları ve birçok Kongre üyesi hayatını kaybetmiştir. Başkan Yardımcılığına saldırıdan birkaç dakika önce atanan Jack Ryan, sarsılmış ve tüm liderlerini kaybetmiş ülkenin Başkanlığına getirilmiştir. Şimdi hükümeti yeniden kurmalı, yas içindeki ulusu rahatlatmalı ve gerçek bir liderlik sergilenmelidir. Ama hem ülkesinde, hem de dışarıda düşmanlarca çevrelenmiş durumdadır. Bu arada yabancı düşmanlar, yaralı ülkeye son darbeyi vurup, dizleri üzerine çökertecek karmaşık bir senaryo geliştirmektedir.

11 Eylül gibi akla hayale gelmeyecek şeyleri düşünen bir yazar var Amerikada Bu tür senaryoları romanlaştırdığı için bugün dünyada kitapları en çok satan , kitap yazarak en çok para kazanan insan o. Adı Tom Clancy... Başından beri her kitabını okuduğum bir romancı Clancy. Yeni Dünya Düzeninin, uluslar arası terörle mücadele anlamına geldiğini romanlarında yazan, öngörüsahibi biri... Executive Orders (BAŞKANIN EMİRLERİ), Jack Ryanın başkan yardımcısı olarak yemin ettiği törenle başlıyor. Tören tamamlandıktan hemen sonra, savaşta oğlunu kaybetmiş bir Japon, kullandığı Boeing 747yi kongre binasına çarptırır. Başkan ve senatörlerin çoğu dahil bütün Amerikan federal karar alma mekanizması ölür (Usame bin Ladinin adamları ilhamlarını bu romandan almış olabilirler mi acaba*).
- İsmet Berkan-Radikal


(Tanıtım Bülteninden)


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 15.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 15.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...