Şahdamar Yayınları / Mu'cizât-ı Ahmediye Aleyhissalâtü ve Vesselâm (Orta Boy) / Bediüzzaman Said-i Nursi

Şahdamar Yayınları / Mu'cizât-ı Ahmediye Aleyhissalâtü ve Vesselâm (Orta Boy) / Bediüzzaman Said-i Nursi
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Elbette, dost ve düşmanın ittifakıyla, en yüksek istidatta ve en âlî ahlâkta... Ve nev-i beşerin humsu ona iktidâ etmiş... Ve nısf-ı arz onun hükm-ü mânevîsi altına girmiş... Ve istikbal onun getirdiği nuru ziyâsıyla bin üç yüz sene ışıklanmış... Ve beşerin nurâni kısmı ve ehl-i imanı mütemadiyen günde beş defa oununla tecdid-i biat edip ona dua-yı rahmet ve saadet edip ona medih ve muhabbet etmiş olan Muhammed (aleyhisselâtü vessellâm) ile konuşacak ve konuşmuş... Ve Resûl yapacak ve yapmış... Ve sâir nev-i beşere rehber yapacak ve yapmıştır.

-Birinci Nükteli işaret'ten-O, O'nun hesabına konuşuyor, O'nun kelâmını tebliğ ediyor. Hem O'na gelen Kur'ân ise, içinde-dışında kırk vech-i i'caz ile gösterir ki; O, Cenâb-ı Hakk'ın tercümanıdır.Hem o kendi zâtında bütün ihlasıyla ve tekvasıyla ve ciddiyetiyle ve sâir bütün ahvâl ve etvârıyla gösterir ki, O kendi nâmına, kendi fikriyle demiyor, belki Hâlık'ı namına konuşuyor.Hem O'nu dinleyen bütün ehl-i hakikat, keşif ve tahkikle tasdik etmişler ve ilmelyakîn iman etmişler ki; O, kendi kendine konuşmuyor; belki Hâlık-ı kâinat O'nu konuşturuyor, ders veriyor, O'nunla ders verdiriyor.

-On Dokuzuncu Nükteli işaret'ten-

(Tanıtım Bülteninden)
  • 9789759090982
  • 314
  • Bediüzzaman Said-i Nursi
  • 14.0x21.0
  • Mart 2008
  • 2. Hamur
  • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...