Psikoterapi ve Psikolojik Danışmada Maneviyat - Kaknüs Yayınları Kolektif - Kaknüs Yayınları

Psikoterapi ve Psikolojik Danışmada Maneviyat - Kaknüs Yayınları Kolektif - Kaknüs Yayınları
%20
  • 9789752566217
  • 40.00 TL
  • 32.00 TL
  • 8.00 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

insanlığın sosyokültürel tarihinde seyahatler büyük öneme sahiptir. Birbirinden uzak toplumların yakınlaşmaları kımı zaman seyyahlar aracılığıyla sağlanmıştır, seyyahlann verdiği bilgiler sayesinde dünyanın birbirinden uzak köşelen arasındaki mesafe kısalmıştır. Büyük kâşiflerin gerçekleştirdiği keşif seyahatlerinin yanı sıra toplumulann değişik katmanlannda yer alan kişilerin- tüccarların, denizcilerin, doğa araştırmacılarının, antropologlarının gezileri de çeşitli açılardan önemli olmuştur.Osmanlı devlet adamlan ve seyyahlan da yeni bir uygarlığın daha yakından tanınması bakımından özellikle XİX. yüzyılda Avrupa ülkelerinde geziler yapmış ve bu gezilerinin izlenenden çeşitli şekillerde aktarmışlardır. Seyahatini resmî çerçevede gerçekleştiren görevlilerin sunduğu raporlar ve yazdığı sefaretnameler üzenne bugüne kadar çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Ne var ki, en az sefaretnameler kadar hatta Avrupa'daki sivil hayatın tanıtılması bakımından onlardan daha önemli olan seyahatnameler üzerine böyle bir çalışma mevcut değildir. Bakı AS1LTÜRK, bu oldukça geniş araştırmasında Osmanlı seyyahlarının Avrupa izlenimlerini bütün yönleriyle ele almaktadır. Araştırmada, Batı için tam bir sanayileşme ve modernleşme çağı olan XİX. yüzyılda ve XX.yüzyılın ilk çeyreğinde Avrupa ülkelerindeki sosyal hayat, uygarlığın oluşturulmasında önemli rol oynayan bilim ve eğitim alanındaki çalışmalar, en geniş anlamıyla Avrupada kültürü ve sanatı, ulaşım ve iletişim alanındaki yenilikler, Avrupa halklarının kendine özgü yönlen... ortaya koymuştur. O dönemde dünya başkenti sayılan Pans'le birlikte Londra, Berim, Viyana, Roma gibi merkezlerin ve öteki önemli şehirlerin özellikleri de araştırmada seyyahlann izlenimlen çerçevesinde panoramik olarak sunulmuştur. Alanında bir ük olmasının yanı sıra, seyyahlann sunduğu malzemeyi çok geniş bir perspektifle değerlendirmiş olması bu araştırmayı ayrıca önemli kılmaktadır.

  • 9789752566217
  • 459 Sayfa
  • Kaknüs Yayınları Kolektif
  • 13.50 x 21.00 cm
  • 2.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak
1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 32.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 32.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...