Polat Kitapçılık / Sokrat ve Eflatun'dan Günümüze Ahilik / Sadık Göksu

Polat Kitapçılık / Sokrat ve Eflatun'dan Günümüze Ahilik / Sadık Göksu
%40
 • 9789756687017
 • 25.00 TL
 • 15.00 TL
 • 10.00 TL (%40 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Sadık Göksu, 1932 yılında İstanbul'da doğdu. Vefa Lisesini bitirdi. Bir süre esnaflık yaptı ve 1956 yılında İstanbul Çiçekçiler Esnaf Odası'nı kurdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü'nden mezun oldu. Lise Felsefe öğretmenliği yaptı. 1960-1970 yıllarında sendikalarda çalıştı. Çeşitli dergilerin ve Cem dergisinin yayınında görev aldı.



İstanbul Şehir Tiyatroları'nda Halkla İlişkiler Danışmanlığı yaptı ve Tiyatro ile Eğitim örgütü arasında özgün bir bağ kurdu. İstanbul (Büyükşehir) Belediyesi'nde ilk Esnaf Danışmanı oldu. 1980 yılında Danışman olarak Kırşehir Ahilik törenlerine katıldı ve Ahiliği araştırmaya, toplumun bu konu ile daha çok ilgilenmesi için çalışmaya başladı. 1984 yılında İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'nin Ahilik Kültürü Danışmanlığına getirildi ve halen bu görevi sürdürüyor.



Eğitim, Sendikacılık, Ahilik, Alevilik, Esnaflık, Toplumsal Örgütlenme, Siyaset, Anı ve başka konularda yazılar yazdı. 27 Mayıs üzerine bir kitap yayınladı. Kuruluşlar adına Sendikacılık ve Ahilik üzerine yayınlanan birçok kitap ve makale hazırladı. Ahilik ve başka konularda bildiriler sundu.

(Tanıtım Bülteni'nden)
 • 9789756687017
 • 280
 • Sadık Göksu
 • 14.0x26.0
 • Ocak 2000
 • 2. Hamur
 • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 15.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 15.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...