Paragraf Problemleri Türkçe Matematik Denemeleri HK Hamza Kaya

Paragraf Problemleri Türkçe Matematik Denemeleri HK Hamza Kaya
  • 9786058498662
  • Stokta Yok
Miktar 2+üzeri 5+üzeri 10+üzeri
Fiyat 16.88 TL 16.53 TL 16.18 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Çift Yönlü Kitap İlk ve TEK

- 25x23 Türkçe Paragraf Denemeleri

- 25x15 Matematik Problem Denemeleri

Bu kitap öylesine, alelacele oluşturulmuş ve ticari kaygı güden, sıradan bir kitap değill Bunu zaten anlamışsınızdır. Öncelikle, ÖSYM sorularını sizler için inceden inceye, tek tek inceledik. Özellikle de son 5 yılı. Alanınız ne olursa olsun iki branş, Üniversite yolunda ilerleyen bütün adaylar için olmazsa olmaz: Türkçe ve Matematik. Son 5 yılın bu iki ders özelinde okuması yapıldığında ise net bir fotoğral karşınıza çıkacaktır: Biri olmazsa olmaz PARAGRAF, diğeri PROBLEM. Şöyle ki, YGS'deki 40 Türkçe sorusunun doğrudan _23'ü paragraf; paragrafa dayalı soru sayısı (anlam bilgisi bütününde) ise 33! YGS'deki 40 Matematik sorusunun 29'u Matematik, il’i Geometri. Bu 29 sorunun da l3'ü problem konusundan gelmiştir (2017 YGS verilerine göre...). Yani dikkatli bir gözle baktığınız zaman alansal olarak soruların %40'ından fazlası bu iki konudan oluşmakta. O zaman biz de diyoruz ki: Mademki başlı başına iki konu birçok branştan daha fazla puan kazandıracak, o zaman bu alandaki çalışmalarımızı yoğunlaştıralım. Uzun uğraşlar neticesinde ortaya çıkan bu eser, iki dev konuyu bir arada barındıran ilk ve tek kitaptır. Sorular hazırlanırken, ÖSYM'nin son beş yılda sorduğu sorular dikkate alınmıştır. Ayrıca daha önce hiçbir yerde rastlamadığınız orijinal sorulara yer verilmiştir. Bir paragrafa bağlı birkaç sorunun sorulduğu kısımlarda dil bilgisine de yer vererek paragraf sorularında her türlü soru tarzına hazır olmanızı istedik. Çünkü biz, sizler için şunu hedefledik: Boş yok, yanlış yok!

Bu arada biliyoruz ki vaktiniz çok kıymetli. İşte vaktiniz hiç kaybolmasın diye de bütün soruların video çözümlerini hazırladık.

Paragraf ve Probleme dair pratikler, konu özetleri, kısa yollar, formüller ve ekstra sorular için size özel paragrafproblemleri.com u kurduk. Ee, gerisi size kalmış...

İddia ediyoruz, bu kitapta ilk defa göreceğiniz birçok ariiinal soru ile karşılaşacaksınız. Yine iddia ediyoruz ki, ÖSYM sorularına dil, tarz, zorluk derecesi yönüyle en yakın formata bu kitapta rastlayacaksınıı ve sınav öncesi büyük avantai yakalayacaksınız.

  • HK Hamza Kaya
  • 9786058498662
  • 182 x 82 Sayfa
  • Hamza Kaya
  • 19,5 x 27,5 cm
  • Ağustos 2017
  • 1.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...