Büyük Kahramanlar
Büyükler Serisi

(Özel Fiyat) Everest Yayınları Beyoğlunun En Güzel Abisi (Ahmet Ümit)

(Özel Fiyat) Everest Yayınları Beyoğlunun En Güzel Abisi (Ahmet Ümit)
%30
 • 9786051416830
 • 20.00 TL
 • 14.00 TL
 • 6.00 TL (%30 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Yılbaşı gecesi işlenen bir cinayet... Tarlabaşı'nın arka sokaklarında bulunan bir erkek cesedi. Öldürülmüş erkeklerin en yakışıklısı belki de en kötüsü. Karanlık sırların ortaya çıkardığı utanç verici bir gerçek. Gururlarının kurbanı olmuş erkekler onların hayatlarını yaşamak zorunda olan kadınlar. Bu cinayetler yatağında bu kötülükler bahçesinde bu insan eti satılan can pazarında masumiyetini korumaya çalışan bir adam. Bir zamanlar İstanbul'un en gözde yeri olan Beyoğlu'nun hazin hikayesi.

Karanlık... Soğuk havayla iyice ağırlaşan bir karanlık. Uzaklardan şarkılar geliyor kulağına neşeli kadın çığlıkları ayarını yitirmiş sarhoş naraları biri küfrediyor belki ana avrat belki ağlıyor biri hıçkıra hıçkıra belki biri sessizce ölüyor bu gürültünün bu hengamenin ortasında. Umurunda değil. Hepsinden sıyrılmış sadece öfke...

Nereye gittiğini bilmeden yürüyor nefret tarafından kuşatılmış olarak. Kıskançlık denen o canavar çelikten pençesine almış yüreğini habire sıkıyor. Kadınlar diyor bir ses zihninin derinliklerinden... Kadınlar onlarla oynayamazsın... Oynadığını zannedersin ama bir de bakmışsın asıl oyuncak sen olmuşsun. Hayatına giren kadınların yüzleri beliriyor sokağın zemininde. Birer birer düşüyor görüntüleri ayaklarının dibine. Hepsinin boynu bükük hepsinin gözlerinde keder. Hepsi üzgün... Aldırmıyor bir su birikintisiymiş gibi basıp geçiyor üzerlerinden ama yeniden düşüyor görüntüler zemine. Kadınlar diyor o ses yine Kadınlardan asla kurtulamazsın hayaletleri hayatın boyunca seni takip eder.

 • 9786051416830
 • 412 Sayfa
 • Ahmet Ümit
 • 13,5 x 21,0 cm
 • Ekim 2013
 • İthal Kağıt
 • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 14.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 14.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...