Ötüken Neşriyat / Dünya Yeniden Kuruluyor Jeopolitik ve Jeokültür Tartışmaları / Suat İlhan

Ötüken Neşriyat / Dünya Yeniden Kuruluyor Jeopolitik ve Jeokültür Tartışmaları / Suat İlhan
%15
 • 9789754373073
 • 16.00 TL
 • 13.60 TL
 • 2.40 TL (%15 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Avrasya, dünya coğrafyasının en önemli bölümü olmaya devam ediyor.SSCB'nin dağılmasından sonra evrensel jeopolitik yapıda kısa süreli bir dağınıklık, istikrarsızlık dönemi yaşandı. ABD egemenliği görüşü, kısa süre sonra yerini ABD, AB, Rusya Federasyonu, Çin, Japonya güç odakları ilişkisi değerlendirmelerine bıraktı. Günümüzdaki jeopolitik görünümün; Avrasya'nın batısında bir grup (AB, ABD), doğusunda bir grup (Çin, Japonya, Kore, ABD) teşekkül ettiği, merkezi Avrasya'da (Rusya Fed., Türk Dünyası) belirsizlik yaşandığı şeklinde olduğu özetlenebilir.Bu bağlamda Orta Asya petrolünün doğuya mı (Pasifik) yoksa batıya mı akıtılacağı çok önemli bir sorun olma eğiliminde görünüyor.Bütün bu şartlar Türkiye'nin ve Türk Dünyasının jeopolitik etkinlik ve değerini artırmış, vazgeçilmezliklerini güçlendirmiştir.Türkiye'nin ve KKCT'nin ve AB üyeliğinin, Kıbrıs'a Rum egemenliğini getireceği, Türkiye'de çözümsüz bölücülük sorunları ile karşı karşıya kalınacağı ihtimallerini içerdiği düşünülmelidir.

(Arka Kapak)
 • 9789754373073
 • 234
 • Suat İlhan
 • 12.0x20.0
 • 1999
 • 1. Hamur
 • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 13.60 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 13.60 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...