Otto Yayınları / Eskimez Yeni / Mehmed Hayri Kırbaşoğlu

Otto Yayınları / Eskimez Yeni / Mehmed Hayri Kırbaşoğlu
%10
 • 9786055932596
 • 22.00 TL
 • 19.80 TL
 • 2.20 TL (%10 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Bu eser, bugün hadisleri nasıl yorumlayabileceğimize dair birtakım örnekler sunmak amacını gütmektedir. Yapılan yorumlarda pratik amaçlar da öncelikle göz önüne alınmıştır. Eserde hem genel okuyucunun rahatlıkla okuyabileceği bir dil ve üslup benimsenmiş hem de her bir bölümün çeşitli pratik amaçlarla kullanmaya elverişli bir hacimde tutulmasına özen gösterilmiştir.Seçilen hadis rivayetlerinin, İslam dünyasının günümüz gerçekleriyle, özellikle de üzerinde durulması gereken acı gerçekleriyle ilgili olmasına dikkat edilmiştir. Bu eserin amacı, şerh literatürü alanında geçmişte ve günümüzde yazılmış olan ve çoğu birbirinin tekrarı olan yüzlerce esere bir yenisini eklemek değildir.Yorumlar ise sadece masa başında akla gelenlerin kağıda dökülmesinden ibaret değildir. Tam aksine, bu eserde yer alan rivayetlerin yorumlanması esnasında, büyük çoğunluğu çağdaş pek çok ilim ve fikir adamının eserlerinden süzülmüş bir hülasa da sizlere dolaylı olarak sunulmuştur.Zaman, "Ey iman edenler! İyilik ve Allah'ın yasaklarından sakınma konusunda yardımlaşın, kötülük ve düşmanlık konusunda yardımlaşmayın." ayetini hayata geçirme zamandır. Bu eser sizlere bu yolda yapılmış bir davettir.

(Arka Kapak)
 • 9786055932596
 • 239
 • Mehmed Hayri Kırbaşoğlu
 • 14.0x22.0
 • Şubat 2012
 • 2. Hamur
 • Ciltli


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 19.80 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 19.80 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...