ÖSS Geometri 33 VCD + 1 Kitap Hazırlık Seti

ÖSS Geometri 33 VCD + 1 Kitap Hazırlık Seti
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Resimler
Ürün Görüşleri
Atlas Üniversite Geometri Ygs ve Lys Seti 33 Vcd+2 Kitap Dershaneyi Evinize Taşıyoruz. Eğitim alanındaki 9 yıllık Tecrübesi ile Her Öğrenciye Bir Öğretmen Mantığında Hazırlanan BİL IQ YGS – LYS Setleri ile başarıya bir adım daha yaklaşın BİL IQ YGS – LYS Görüntülü Eğitim setleri , Okul ortamında olduğu gibi Öğretmenler tarafından ders anlatılan Örnek soru çözümleri ile birlikte konuları pekiştiren bireysel eğitime yönelik seçebileceğiniz en doğru eğitim setidir. Yüksek Öğretime Geçiş Sınavına Hazırlık Görüntülü Eğitim Seti Geometri 1.CD Temel Kavramlar / Düzlemde Açılar 2.CD Üçgende Açı ve Özellikleri 3.CD Üçgende açı,Kenar Bağıntıları 4.CD Özel Üçgenler,Dik Üçgen ve Özellikleri 5.CD Özel Üçgenler,İkiz Kenar Üçgen ve Özellikleri 6.CD Özel Üçgenler,Eşkenar Üçgen ve Özellikleri 7.CD Üçgende Kesişen Doğrular,Açı Ortay Bağıntıları 8.CD Üçgende Kesişen Doğrular,Kenar Ortay Bağıntıları 9.CD Üçgende Özel Teoremler 10.CD Üçgende Alan - 1 11.CD Üçgende Alan - 2 12.CD Üçgende Benzerlik - 1 13.CD Üçgende Benzerlik - 2 14.CD Üçgende Benzerlik ve Alan ilişkisi 15.CD Çokgenler ve Özellikleri,Dikdörtgen ve Özelliği 16.CD Paralelkenar Özellikleri 17.CD Eş Kenar Dörtgen ve Özellikleri,Deltoit ve Özellikleri 18.CD Dikdörtgen ve Özellikleri,Kare ve özellikleri 19.CD Yamuk ve özellikleri 20.CD Çemberde Açı özellikleri 21.CD Çemberde Uzunluk Ölçüleri 22.CD Dairede Alan Özellikleri 23.CD Uzay Geometri 24.CD Katı Cisimler - 1 25.CD Katı Cisimler - 2 26.CD Analitik Geometri - 1 27.CD Analitik Geometri - 2 28.CD Analitik Geometri - 3 LYS-1 29.CD Çemberin Analitik İncelenmesi 30.CD Düzlemde Vektörler 31.CD Genel Konik Denklemleri ve Elips 32.CD Hiperbol,Parabol 33.CD Uzayda Vektörler,Doğru ve Düzlem Denklemleri


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...