3TL Oses Yayınları - O Üçüncü Şey : Ilık Bir Esinti gibi sevgi - Sultan

3TL Oses Yayınları - O Üçüncü Şey : Ilık Bir Esinti gibi sevgi - Sultan
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
zaman ve hayat bir su gibi akıp giderken geride neleri bırakır? Ve tabi ki hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Uzun bir yoldan geldik biz. İnsan oluş sahnesinde değişik roller alarak yaşadığımız yüzlerce, belki de binlerce yaşam: ikiliğin pençesinde kıvranarak nereden geldiğimizi bilmeden ve nereye gideceğimizi tayin edemeden yinelediğimiz oyunlar, tutsaklıklar, acılar, yoksunluklar, direnişler, tutkular ve savaşlar. Diğer bir yanda ise zamanın ve mekanın ötesinden esen ve bu uzun yolculuğumuzda bize eşlik etmekten asla vazgeçmeyen, her istediğimizde ikiliğin ötesindeki geniş ufukları görmemizi sağlayan, bizi özde özgürleştiren ılık bir esinti gibi sevgi. Uzun yolculuğumuzun bu anında, yolumuzu aydınlatacak ve adımlarınızı daha özgürce atmanızı sağlayacak bir eser. Ilık bir esinti gibi sevgi her zaman yüreğinizde... Sizinle.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...