Opsiyon Yayınları - Modernlik ve Dindarlık Arasında Kadın - Fatma Zehra Fidan ***

Opsiyon Yayınları - Modernlik ve Dindarlık Arasında Kadın - Fatma Zehra Fidan ***
%35
  • 9786059937085
  • 19.00 TL
  • 12.35 TL
  • 6.65 TL (%35 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Dinselliğin modernlikle eklemlenmesi bağlamında gerçekleşen modern kadın dindarlığı, çok boyutlu toplumsal gerçekliğin özgün bir yansımasıdır. Günümüz modern toplumu, modernlik ve din ilişkisinin sosyolojik olarak anlamaya değer bir tezahürüne tanıklık etmektedir: Bu, Risale-i Nur adlı dinsel metinleri hermeneuitik bir yöntemle yeniden okuyan ve yorumlayan, bu yorumları, modern dışsal tezahürlerine rağmen içsel yaşantıya, onun bir adım ötesinde de sosyal yaşamın farklı kategorilerine sindiren kadınların tezahürüdür. Bu çalışmada, Risale-i Nur metinlerinin yorumsamacı bir yöntemle okunmasından hareketle, kadın okuma gruplarının kendi yorumlamalarının sosyal hayatın farklı kategorilerine ışık tutma ve aynı zamanda kendilerini dönüştürme biçimleri üzerine değerlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca, özgün Risale-i Nur yorumları temelinde fabrika kuran, okul açan, bir yandan "aşkın müntehası"nda gezerken diğer yandan karizmatik dinsel otoritenin kaynağı olan kadınların zihin dünyalarına mütevazi bir mercek tutulmaktadır. (Tanıtım Bülteninden)


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 12.35 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 12.35 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...