Okyanus YKS 1.Oturum TYT 5 Deneme Seti

Okyanus YKS 1.Oturum TYT 5 Deneme Seti
  • 9789944646055
  • Stokta Yok
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 10.19 TL 9.98 TL 9.66 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

* Yükseköğretim Kurumları Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç, 12 Ekim 2017’de medyaya yaptığı sunumda üniversiteye girişte yeni sistemi ana hatlarıyla anlattı. Elinizdeki denemeleri YÖK Başkanı'nın açıklamaları çerçevesinde hazırladık.

* Üniversiteye giriş sınavının adı artık “Yükseköğretim Kurumları Sınavı”. Yükseköğretim Kurumları Sınavı, bir günde iki oturum biçiminde yapılacaktır.

* Birinci Oturum Cumartesi Günü Sabah yapılacaktır; bütün adayların birinci oturuma girmesi zorunludur.

* YÖK Başkanı'nın vurguladığı gibi Temel Yeterlilik Testi'ndeki Türkçe ve Temel Matematik soruları geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sınavda da Milli Eğitim Bakanlığımızın ortak müfredatına dayalı olacaktır. (YÖK Başkanı'nın bu sözü TYT'deki soruların kapsama alanının yani sorumlu olduğunuz kazanımların YGS'deki Türkçe ve Matematik Testi ile aynı olacağını gösteriyor.)

* YÖK Başkanı şunları da vurguladı: Temel Yeterlilik Testi’nde adayların muhakeme, akıl yürütme, mantıklı düşünme odaklı sözel ve sayısal becerilerinin, yani Türkçe’yi doğru kullanma, okuma ve anlama, dil hakimiyeti ile matematiksel ilişkilerden yararlanmanın ölçülmesi amaçlanmaktadır. (YÖK Başkanı'nın bu sözü TYT'deki soruların tarzının YGS'deki Türkçe ve Matematik Testi ile aynı olacağını, bilgiden çok yorum ve kavrayış ağırlıklı olacağını gösteriyor.)

  • 9789944646055
  • 168 Sayfa
  • Komisyon
  • 19,5 x 27,5 cm
  • Ekim 2017
  • 1.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...