Okyanus 11.Sınıf 40 Seansta Kolay Biyoloji

Okyanus 11.Sınıf 40 Seansta Kolay Biyoloji
%35
  • 9789944647632
  • 34.00 TL
  • 22.00 TL
  • 12.00 TL (%35 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 21.34 TL 20.90 TL 20.24 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Bu kitap Milli Eğitim Bakanlığı Biyoloji öğretim programının kazanımlarına uygun olarak uzun ve titiz bir çalışma sonucu kaleme alınmıştır. Amacımız okul derslerinin yanı sıra sizleri üniversite sınavına da hazırlamaktır.

Anlatılan konunun hangi bölümün zor anlaşıldığını, öğrencinin nerede takılıp kalacağını, bu tür sıkıntıların nasıl aşılacağını ancak yılların deneyimini sahip özel ders öğretmenleri çok iyi bilir. Bu çerçevede kitabınızı “Özel Ders Konseptli" olarak hazırladık.

Özel Ders Konseptli bu kitabımız size bazı ayrıcalıklar sunuyor:

• 40 seansta yapacağınız çalışmalarla öğrendiğiniz kavramların zihnimizde somut biçimler kazandıklarını ve daha da netleştiklerini göreceksiniz.

• Üniteleri özel derse uygun olarak birer seanslık dilimlere ayırdık. Bunlara “mikro konu" adını verdik.

• Kitapta özlü konu anlatımına da yer verdik. Konuların önemli kısımlarını, şekil, grafik ve fotoğraflarla anlatma yoluna gittik. Ardından verdiğimiz çözümlü örnekler ile konunun pekişmesini amaçladık. Tüm bu çalışmaları yaptıktan sonra soru çözmeye geçmelisiniz.

• Mikro konu testleri sayesinde küçük bir konuyu çalıştıktan hemen sonra sıcağı sıcağına etkinlik yapıp, test çözebileceksiniz. Öğrendiklerinizi hemen tekrar ettiğiniz ve sorularda uyguladığınız için unutma sorununun üstesinden gelmiş olacaksınız.

• Tüm soruları akıllı tahtada sizin için çözdük. Her testten sonra boş bıraktığınız ve yanlış yaptığınız soruların çözüm videolarını www.akilliogretim.com adlı sitemize ücretsiz üye olarak izleyebilirsiniz.

• Bölümlerin sonuna test dışı ölçme değerlendirme soruları oluşturarak; Doğru-Yanlış, Boşluk Doldurma ve Bulmaca gibi etkinlikler ile keyifli öğrenme sağlamayı amaçladık.

Bu çalışmayı yaparken kitabımızın yalın ve sade olmasına özen gösterilmiştir. Sorularımız salt bilgiyi ölçen bir araç değil, bir sonra gelecek olan soruya altyapı oluşturacak şekilde planlanmıştır. Sorular konunun en alt basamağından başlayarak üniversite sınavı düzeyine gelinceye kadar yorucu olmayan bir yolculuk yaptıracak şekilde düzenlenmiştir.

Kitabın şekillenmesinde başta Sinan Güneş olmak üzere alanında uzman birçok öğretmenin görüşü alınmış; birikiminden faydalanılmıştır.

Kitabın oluşmasında maddi ve manevi katkısı olan eşime, editör arkadaşlarıma, çizimlerimizi ve şekillerimizi bıkıp usanmadan bilgisayar ortamına aktaran dizgi operatörüne ve meşguliyetimi görüp, bensiz oyun seçenekleri geliştiren sevgili çocuklarım Ömer Faruk ve Esra Nur'a teşekkürlerimi sunarım.

Erdinç Çakıroğlu

  • 9789944647632
  • 280 Sayfa
  • Erdinç Çakıroğlu
  • 21.50 x 27.50 cm
  • 1.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 22.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 22.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...