Öğretmenlere Örnek Kitap

header-590x300

SEVGİLİ ÖĞRETMENLERİMİZ;

Eğitime olan desteğimiz adına sizlere her zaman en uygun fiyatlarla kitap ulaştırmak için tüm olasılıkları değerlendiriyoruz. Bu nedenle sektörün en kaliteli yayınevi ile size özel anlaşmalar yaparak en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.

Stoklarla sınırlı ve tekrarı olmayacak bu ürünleri görmenizi arzu etmekteyiz. Fakat bu hususta empati kurarak "toplu alabilirim ancak kitap örneğini görmek istiyorum" diyebileceğinizi düşünerek, ayrıca diğer meslektaşınız olan arkadaşlarınıza da bu fırsattan faydalanması için tanıtım yapacağınızı düşünerek sizlere örnek hediye kitaplarımızı kargo bedellerini de firmamız karşılamak suretiyle ulaştıracağız.

Bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız;

*Sitemize üye olmanız gerekmektedir.
*En az 3 sipariş veya toplamda en az 500 TL'lik bir sipariş tutarına ulaşmış olmak gerekir.
*Örnek kitaplar elinize ulaştığında, elinize ulaşan ürünün yorum sayfasına ulaştığına dair veya ürün hakkındaki yorumlarınızı yazmanız, ürünlerin sirkülasyonu açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle ürünün ulaştığına dair yorum yapmanız elzemdir.
LÜTFEN ÖNCELİKLİ OLARAK MAİL ATINIZ ;

ÖĞRETMENLERİMİZE ÖZEL ÖRNEK TALEBİ İÇİN ;

MAİL ADRESİ : erdogankitap@gmail.com

DESTEK HATTI: 0850 302 87 65


ÖNEMLİ NOT : Örnek kitap gönderimi yapan öğretmenlerimiz özel bir kaynakta bilgileri saklı tutulacak olup, kitap gönderilen öğretmenlerimiz aynı isimle sipariş verdiğinde kendilerine örnek gönderimi devam edecek olup, sipariş alınmayan örnek gönderimlerinde tekrar gönderim yapılmayacaktır.

Örnek Kitapların gönderim süreleri ve adetlerini firmamız saklı tutar, sipariş için talep oluşmaması durumunda firmamız göndermeme hakkına önceden haber vermeksizin sahiptir.

Saygılarımızla;

ERDOĞAN KİTAP DAĞITIM ADINA

ucuzkitapal.com Ailesi

 

 

 

 

 

 

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır

FacebookTwitter

Yükleniyor...