Odysseia - Homeros - Panama Yayıncılık

Odysseia - Homeros - Panama Yayıncılık
%39
  • 9786054401765
  • 19.00 TL
  • 11.59 TL
  • 7.41 TL (%39 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Odysseia, Homeros tarafından söylendiğine inanılan iki önemliYunan destanından biridir. Bir ölçüde flyada'nm devamıniteliğindedir ve bu iki destan birlikte, Batı edebiyatında önemlibir yere sahiptir. MÖ 8. yüzyılda Anadolu'nun sahillerindeİyonya'da söylenildiğine inanılmaktadır. Birçok araştırmacıbu destanın sözlü geleneğe uygun şekilde düzenlendiğini veokunmaktan daha çok söylenmesinin ve dinlenmesininamaçlandığını düşünmektedir. Odysseia'nm en etkileyiciözellikleri arasında olayların düz bir çizgi biçimindegelişmemesi, kadınların ve kölelerin olayların gelişimi üzerinde,savaşan erkeklerin yanı sıra etkili olmaları bulunmaktadır.Dünyanın en önemli edebiyat eserlerinden biri olduğu kabuledilen Odysseia Destanı, esas olarak Odysseus adlı Yunankahramanını ve onun Troya'nm düşüşünden sonra eve dönüşyolculuğunu ele almaktadır. On yıl süren Troya Savaşı'ndansonra Odysseus'un evine dönmesi için bir on yılın daha geçmesigerekmiştir. Bu yirmi yıllık süre içinde Odysseus'un öldüğüneinanılmış ve karısı Penelopeia ve oğlu Telemakhos,Penelopeia ile evlenmek isteyen bir grup küstah talipleuğraşmak zorunda kalmıştır.

  • 9786054401765
  • 422 Sayfa
  • Homeros
  • 13 x 19 cm
  • 2.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 11.59 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 11.59 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...