Nun Yayıncılık / Güncel Meseleler Dini Çözümler / Faruk Beşer

Nun Yayıncılık / Güncel Meseleler Dini Çözümler / Faruk Beşer
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
"Güncel Meseleler" kavramıyla kastedilen şudur:Bazı meseleler vardır ki, onlar İslam'ın ilk yıllarında henüz yaşanmıyorlardı. Bu sebeple de fıkıh kitaplarında onlara dair bir hükmün bulunması söz konusu değildi. Bunlar modern zamanların meseleleri olarak ortaya çıktılar. Bu açıdan Güncel Meseleler ya da Fıkıh Problemleri adını aldılar.Bazı meseleler de önceden beri var olmakla beraber günümüzde farklı bir hal aldı ve onlar da bu halleriyle güncelleşti.Kader meselesi hep güncel kaldı.

Kendi diliyle ibadet

Rabıta uygulaması

Sihir ya da büyü

Adetli kanının ibadeti; namazı ya da orucu

Başörtüsü emrinin Kuran'da olup olmadığı

Bir sözle üç talak verme

Kadın ve kamusal ya da kadının çıkması

Faiz ve kredi sorunları

Hücre kopyalama

Organ nakli... ve benzeri meseleler bu kitapta bulacağınız konulardan bazılarıdır.

(Arka Kapaktan)
  • 9789944491259
  • 264
  • Faruk Beşer
  • 14.0x21.0
  • Aralık 2012
  • 2. Hamur
  • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...