Medya Çağında İletişim - Çizgi Kitabevi Kolektif - Çizgi Kitabevi

Medya Çağında İletişim - Çizgi Kitabevi Kolektif - Çizgi Kitabevi
%20
 • 9786051960562
 • 48.00 TL
 • 38.40 TL
 • 9.60 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Iletişim olgusu toplumsal bir varlık olan insan için her dönem önemli bir konuma sahip olmuştur. Tarihin ilk dönemlerinden itibaren doğa ile iç içe yaşayan insan beslenme, barınma ve korunma gibi temel ihtiyaçlarını giderirken iletişim kurmaya çabalamıştır. Iletişim her dönem insanların hayatlarını biçimlendirmiş, yaşayışlarına yön vermiştir. Toplumsal dönüşümü hızlandıran ve sosyalleşmeyi biçimlendiren iletişim olgusu medyanın etkisiyle birlikte daha zengin bir yapıya kavuşmuştur. Geleneksel medyadan yeni medyaya dönüşüm sürecinde iletişim teknolojileri etkisini derinden hissettirmiş ve içinde yaşadığımız dönem medya çağı olarak ifade edilmeye başlamıştır. Iletişim bugün gerek sokakta, gerek evde izlediğimiz televizyonlarda, gerek sanal ortamda ve gerekse de reel hayatımızda vazgeçemediğimiz olgular arasında yer almaktadır. 23 farklı çalışmadan oluşan bu kitap, altı farklı kategoride bulunan bilimsel çalışmaları kapsamaktadır. Bu kategoriler sırasıyla- Halkla Ilişkiler ve Medya, Bilişim ve Medya, Sinema ve Medya, Sanat ve Medya, Kültür ve Medya, Siyasal Iletişim ve Medyadır.

 • Çizgi Kitabevi
 • 9786051960562
 • 552 Sayfa
 • Çizgi Kitabevi Kolektif
 • 16.50 x 24.00 cm
 • 2.Hamur Kağıt
 • Ciltsiz Kapak
1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 38.40 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 38.40 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...