Maviçatı Yayınları - Martin Eden - Jack London

Maviçatı Yayınları - Martin Eden - Jack London
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Zamanını gemilerde ve meyhanelerde geçiren Martin Eden, bir sokak kavgasında Arthur adında varlıklı bir genci kurtarır. Arthur bu iyiliği karşılıksız bırakmaz ve Martin’i yemeğe davet eder. Bu davetten sonra paradigması tamamen değişir zira Arthur’un edebiyat öğrencisi olan kız kardeşine âşık olur.

Martin Eden, bu genç, bilgili, kültürlü entelektüel genç kızı etkileyebilmek için yazar olmaya karar verir. Elbette bir gemi işçisinin yazar olması kolay olmayacaktır.

Martin Eden, Jack London'ın en önemli romanlarından biridir. Bir gemi işçisinin yazar olma çabasını anlatırken, kendi yaşantısına da bol bol göndermelerde bulunur.

 

Sefil ve ümitsizce didinmeyi sürdürdü. İkinci savaş kaybedilmiş ve çalışmak zorunda kalacak gibi görünmeye başlamıştı. Bunu yaparak herkesi bakkalı, kız kardeşini, Ruth’u ve hatta bir aylık oda kirası borçlanmış olduğu Maria’yı tatmin edecekti. Yazı makinesinin iki aylık kirasını ödememişti. Acente, ödeme yapması ya da makineyi geri vermesi için haber yolluyordu. Umutsuzluk içinde teslim olmaktan başka her şeye hazır olarak umutları ile arasında ateşkes yapmak için, Demiryolu Postası memurluk sınavına girdi. Kendisine de sürpriz olacak biçimde birincilik kazandı. İş garantiydi, yine de göreve başlaması için ne zaman çağrılacağını kimse bilmiyordu.

 


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...