Maviçatı Yayınları - KIRMIZI VE SİYAH – Stendhal

Maviçatı Yayınları  - KIRMIZI VE SİYAH – Stendhal
%75
  • 9786059133210
  • 20.00 TL
  • 5.00 TL
  • 15.00 TL (%75 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Franche-Comte'nin en şirin kasabası diye adlandırılan Verrieres kırmızı kiremitlerle örtülü sivri çatılara sahip beyaz evleri, dönemeçlerinin bile gür kestane öbekleriyle çevrili oluşuyla kendini hemen belli ediverir. Doubs çayı Verrieres'in en güzel süslerinden biridir ve bir zamanlar İspanyollar tarafından kurulan, şimdi ise harap haldeki surların üç yüz adım aşağısında akar. Kasabanın kuzeyi Jura sıradağlarının bir uzantısı niteliğindedir. Halk arasında Vera Dağı diye adlandırılan bu kuzey uzantısı daha ekim ayının ilk soğukları gelmeden beyazlara bürünüverir. Dağdan kaynağını alan gür sular, Doubs'a doğru kıvrım kıvnm bir yol çizer. Buralarda çok sayıda kereste sahaları bulunur. Hayli basit bir teknikle kurulan bu iş sahası Verrieres köyleri için zenginlik, refah demektir. Verrieres'in, zenginlik kaynağı kerestecilik olarak görünse de temelde bez fabrikaları vardır. Kasaba için hayati bir niteliğe sahip bu fabrikaların ilk kuruluşu, Napoleon'un düşüş yıllarına dayanır...

TÜRKİYEM OKUSUN


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 5.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 5.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...