Kahramanlar Dizisi
Biyografi Serisi

Maltepe YGS Tarih Konu Anlatımlı

Maltepe YGS Tarih Konu Anlatımlı
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Tarih dersinin amacı öğrencilerin farklı dönem, mekân ve kişilere ait toplumlar arası siyasi, sosyal, kültürel ve ekonomik etkileşimi analiz ederek bu etkileşimin günümüze yansımaları hakkında çıkarımlarda bulunmalarını sağlamak ve barış, hoşgörü, karşılıklı anlayış, demokrasi ve insan hakları gibi temel değerlerin önemini kavratarak bunların korunması ve geliştirilmesi hususunda duyarlı olmalarını temin etmektir.

Bu amaca ulaşmak için Milli Eğitim programlarında zaman içinde değişiklikler ve yeni gelişmeler yaşanmakta, eğitim sistemimize yeni kavramlar kazandırılmaktadır.

Öğrenciler, hedefinize ulaşmak için en önemli koşullardan biri etkin, kapsamlı ve özgün yayınlardan yararlanmaktır. Maltepe Yayınları, bu kitabı tarih dersinin amacını ve sınav sistemimizde son dönemde meydana gelen değişiklikleri ve öğrencilerimizin beklentilerini göz önünde bulundurarak hazırladı. Her yıl yenilenen, geliştirilen ve sınavlarda çıkan sorulara göre güncellenen bu kitap ile öğrencilerimizin üniversite sınavına daha iyi hazırlanacağı düşüncesindeyiz. Kitap içinde konular sade ve anlaşılır bir biçimde anlatıldı ve konuların anlaşılmasını sağlamak amacıyla uyarılar, notlar, kavram bilgisi, resimler ve haritalar ilave edildi. Her ünite sonuna konuyu pekiştirmek amacıyla test konuldu.

Unutulmamalıdır ki tarih dersinde başarılı olmanın yolu, konuların özetini çıkarmak ve sık tekrar yapmaktır. Zira tarih kolay öğrenilmesine rağmen çabuk unutulan bir derstir. Bu nedenle ünite sonlarındaki testler muhakkak çözülmeli, yanlış yapma durumda konu anlatım kısmına dönerek doğrusu öğrenilmelidir.

Başarının iyi ve yeterli kaynaklardan çalışılarak ve azmedilerek sağlanacağına inanan Maltepe Yayınları öğrencilerimize YGS & LYS sınavlarında başarılar diler.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...