2TL Lina Basın - Şamanın Doğuşu (Ruh Bükücü Serisi 1) Adnan Kurt

2TL Lina Basın - Şamanın Doğuşu (Ruh Bükücü Serisi 1) Adnan Kurt
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Lina Basın - Şamanın Doğuşu (Ruh Bükücü Serisi 1) Adnan Kurt

Emekliliğinin ardından tüm birikimiyle asırlık bir köşk satın alan Komiser Sadun, bodrum katta tadilat esnasında yıkılan bir duvarın ardında yıllardır gizli kalmış günlükleri bulunca hayatı yeni bir hareketlilik kazanıverir!

Günlükleri 1930'lu yıllarda yazmaya başlamış olan Halit Bey, Londra da psikoloji eğitimi görürken Osmanlı'ya ait gizemli bir sırrın, Türkiye Cumhuriyetini yıkmak isteyen düşmanın eline geçmiş olduğunu öğrenmiştir. Devlet yetkililerinden umduğu desteği göremeyen Halit Bey, bu sırrın peşinden giderek mistik güçlere sahip insanlar yetiştirmek üzere yıllar sürecek ve sonucunu görmeye belki de ömrünün yetmeyeceği bir projeyi hayata geçirmiştir.
Her safhasını günü gününe kaleme almış olduğu günlüklerde, pek çok gizemli sırrı da açıklamış olan Halit Bey'in gizli projesinin peşine düşen komiser Sadun, ipuçlarını peşinde aylarca süren takip sonunda nihayet o projenin ürünü olarak doğmuş ve hayatta kalmış olan tek kişi olan Mehmet'e ulaşmayı başarır! Ancak yedi yaşında hafızasını kaybetmiş ve tamamen yoldan çıkmış olan Mehmet, sahip olduğu doğaüstü yetenekleri mafyanın çıkarları için kullanan biri haline dönüşmüştür!
Sadun komiseri bu yolculukta yalnız bırakmamış olan komiser Meltem'e aşık olması ve kaybettiği hafızasının tekrar yerine gelmesi Mehmet'in hayatını geriye dönüşü olmayacak şekilde değiştirir. O artık mafya için değil, terörle mücadele birimi için çalışacaktır!
Ancak, hiç hesapta olmayan ve çok büyük bir sorun onların hayatını alt üst etmek için pusuda beklemektedir!

Üç ciltten oluşan 'RUH BÜKÜCÜ' serisi Mehmet ve Meltem'in sıradışı aşklarına gölge düşürecek ve büyük acılar yaşatacak olan gizemli güçler arasındaki savaşı anlatırken, bir yandan da Tanrı suretinde yaratılan insanın bu yeteneğine nasıl kavuşacağını ve nasıl kullanacağını tüm detaylarıyla vermektedir.

Türkçe
214 s. 2. Hamur Ciltsiz 14 x 20 cm


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...