2TL Kurumsal Yönetim Yol Haritası - Haldun Ersen - Yolda Kitap

2TL Kurumsal Yönetim Yol Haritası - Haldun Ersen - Yolda Kitap
%92
 • 9786054776320
 • 25.00 TL
 • 2.00 TL
 • 23.00 TL (%92 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Küresel ekonomik kriz sonrası değişen süreç, kurumsal yönetime olan ihtiyacı beraberinde getirmektedir. Bu süreç, tüm kurumlara ürün ve hizmetlerinde farklılık yaratarak rekabet etmeleri gerektiğini göstermektedir.

Kurumların İnsan Faktörünü ön plana alarak hareket etmeleri, itibarları açısından başarılar getireceği gibi, müşterileri açısından ulusal ve uluslararası platformda değerleri daha da artacaktır. Ayrıca kurumların bu gelişen trendler çerçevesinde, insan kaynaklarının geliştirilmesine ve eğitimine olan ihtiyaçları daha da artacak, bu çerçevede, insana, bilgiye, çevreye ve müşteriye değer veren kurumların kazanacağı bir süreç bizleri beklemektedir.

Kurumsal yönetim ilkeleri çerçevesinde, değişim, performans hedefleri, küresel bir marka olma isteği, müşteri odaklılık, çevre odaklılık ve sürdürebilirlik, süreçlerin kalitesi, inovasyon, itibar yönetimi ve liderlik gibi kavramlar birer stratejik faktör haline gelecektir. Türkiye'nin uluslararası alandaki toplam rekabet gücünü arttırabilmesi için, kamu ve özel sektör bazındaki tüm kurumlar bünyesinde ve her alanda kurumsal gelişimi ve yönetimi ciddi bir revizyona tabi tutması gerekmektedir. Bu konu özellikle 2023 hedeflerini yakalamak isteyen ülkemiz ekonomisi için son derece önemlidir.

Özel sektör üst ve orta düzey yöneticilerini, kamu kurumlarının üst ve orta düzey yöneticilerini, siyasi partileri, belediyeleri, spor kulüplerini, akademisyenleri, yönetim danışmanlarını, eğitimcileri ve konuyla ilişkili üniversite öğrencilerini ilgilendireceğini düşündüğümüz bu kitap, kurumsal yönetimi geliştirmek isteyen ve bu amaçla konuya ilgi duyanlara bir yol haritası göstermek amacıyla yazılmıştır.
 • 9786054776320
 • 168 sayfa
 • Haldun Ersen
 • 13.50 x 19.50 cm
 • 2014 1.Baskı
 • 1.Hamur kağıt
 • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...