Körfez YGS-LYS Tarih Konu Anlatımlı

Körfez YGS-LYS Tarih Konu Anlatımlı
%50
  • 9786051394220
  • 42.50 TL
  • 21.25 TL
  • 21.25 TL (%50 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 20.61 TL 20.19 TL 19.55 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Hedefiniz üniversiteye giriş sınavında başarılı olup istediğiniz bir öğretim programına yerleşmektir. Geleceğinizi belirleyeceğiniz bu dönemde hedefinize ulaşmak için en önemli koşullardan biri de etkin, kapsamlı ve özgün yayınlardan yararlanmaktır. KÖRFEZ YAYINLARI olarak YGS - LYS’de başarılı olmanız için bu kitabı hazırladık.

Tarih dersi kolay öğrenilmesine rağmen, çabuk unutulan bir derstir. Bu nedenle konuları öğrendikten sonra bol soru çözerek ve üniversite giriş sınavlarında çıkmış soruları inceleyerek bilgilerinizi pekiştirmelisiniz. Elinizdeki bu kitap sizlere bu konuda yardımcı olacak önemli bir kaynaktır. Tarih bilgilerinizi geliştirmenizin yanı sıra Tarihteki temel kavramlar ve ilkelerle düşünebilme gücünüzü artırmak böylece tarihsel yargı ve yorumlarınızı geliştirmeniz amaçlanmıştır. Bu kitap, sınava hazırlamanın yanında okul derslerinde de yardımcı olacak nitelikte hazırlanmıştır. Ayrıca kitapta, konu ile ilgili haritalar ve Tarih ile ilgili sözcük ve terimlerin anlamlarını da bulabileceksiniz. Körfez Tarih kitabı yeni müfredata uyumlu hale getirilerek “Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi” ile 'Türk Kültürü ve Medeniyeti Ta-rihi” konularını da kolaylıkla öğrenebileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Bu kitap sınav sisteminin gerektirdiği bilgi donanımını size sağlayacaktır.

Bu kitabın okul hayatınızda ve YGS - LYS sınavlarında sizlere yardımcı olmasını temenni ediyor, bütün öğrencilere başarılar diliyoruz.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 21.25 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 21.25 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...