Kahramanlar Dizisi
Biyografi Serisi

Körfez LYS Tarih Soru Bankası Çözüm DVDli

Körfez LYS Tarih Soru Bankası Çözüm DVDli
%31
  • 9786054520749
  • 31.50 TL
  • 21.74 TL
  • 9.76 TL (%31 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 21.09 TL 20.65 TL 20.00 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Bu kitapta LYS Tarih müfredatının tamamına yönelik sorular yer almaktadır.

Bu kitaptaki sorular, tarih bilgilerinizi ölçmeyi amaçlamakla birlikte Tarih'teki temel kavramlarla düşünmeye ve bilgilerinizi yorumlamaya katkı sağlayacaktır.

LYS'4 Sınavında Tarih dersinden 44 sorunun yer alacak olması bu sınava girecek adaylar için Tarih dersinin önemini göstermektedir.

LYS'4 Tarih sorularında başarı sağlayabilmeniz için yeterli seviyede Tarih bilgisine ulaşmalısınız. Bu düzeye ulaşabilmeniz için, konu hakimiyeti sağlamanız ve çok sayıda sorular çözerek bilgilerinizi pekiştirmeniz gerekecektir.

LYS Tarih Soru Bankası ile Genel Türk Tarihi, Osmanlı Tarihi, Cumhuriyet Dönemi Gelişmeleri, Çağdaş Türk ve Dünya T arihi'nden sizin için yeterli sayılabilecek zenginlikte bir kaynak sunmuş olduk.

Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi konularının son yıllarda okul müfredatlarına girmesinden dolayı bu konularda yeterli bilgi düzeyine ulaşamamış ve kaynak bulma sorunu yaşamış olabilirsiniz. Size bu konuda da oldukça kapsamlı ve zengin sayılabilecek çeşitlilikte sorulara yer verdik.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 21.74 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 21.74 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...