Kahramanlar Dizisi
Biyografi Serisi

3TL Körfez 8.Sınıf Sosyal Bilgiler Konu Anlatımlı Eski Kapak

3TL Körfez 8.Sınıf Sosyal Bilgiler Konu Anlatımlı Eski Kapak
%79
  • 9999990017260
  • 14.50 TL
  • 3.00 TL
  • 11.50 TL (%79 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Değerli Gençler, Öğrenciler.

Bilgi çağının kuşatıcılığı içinde, sizi bekleyen geleceğe doğru hızla yürüyorsunuz. Çağın gereksinim duyduğu insan modelini oluşturmak ise eğitim-öğretim kurumlarma yüklenen bir görevdir. Bu görevi yerine getirmek, sîzlerin eksiklerini tamamlamak ve sizlere yardımcı olmak için okullar ve dersaneler birbirleriyle dayanışma halindedir. Bu arada en büyük destekçiniz ise ailenizdir.

2007’den beri devam eden OGES değişim programı, 2009’da ilköğretim 8. sınıfların da SBS’ye girmesiyle yerine oturdu. Bu üç yılda, ilköğretime yönelik eğitim öğretim plânlamamızda hızlı bir değişim yaşadık. Öğretmen merkezli öğretimden, öğrenci merkezli öğretime geçtik. SBS, birçok ezberimizi bozdu. Bu yenilikçi değişimin içinde:

-    Yarım asırlık okul müfredatımız değişti.
-    Müfredatımızın işleniş sırası değişti.
-    Müfredatın ağırlık merkezleri değişti.
-    Soruların soruluş mantığı değişti.
-    Branş sorularının sayısı değişti.
-    Okul notlarının OGES puanına etkisi değişti.
-    Soruyu düşünme şeklimiz değişti.

Sizi güzel bir liseye, oradan üniversiteye taşıyacak eğitimin temelleri SBS hazırlıkta atılır. SBS hazırlığını yaparken güvenilir bir kaynakla yürümek, diğer öğrencilerle aranızdaki farkı artırır. KÖRFEZ YAYINLARI SBS değişim mantığına, müfredat içeriğine, öğrenci seviyesine uygun; somut yaklaşımı öne çıkaran kaynaklar hazırladı. Anlatımda anlaşılır, yalın, kolaydan zora doğru sıralanmış sorularla öğrenciyi yormadan, severek öğrenmenin gerçekleşmesi hedefledi.

Kitaplarımıza kendini eğitime adamış yüzlerce branş öğretmeninin katkısı oldu. Onlarca zümre başkanı-nın görüşünü, tecrübelerini bir araya topladık. Bütün bunlar sonunda; sizin için faydalı, hedeflerinize emin adımlarla ulaşmada yardımcı kaynakları oluşturduk.

KÖRFEZ YAYINLARI’yla geleceğe daha emin adımlarla yürüyeceksiniz.

SBS de başarılı olmanız dileğiyle...

 

Ürün Katetorisi

Körfez Yayınları
Hazırlık Kitapları
İlköğretim Yardımcı Kitaplar

Ürün Özellikleri

9789756055854
244 sayfa
Komisyon
195 x 275 mm
İstanbul
Renkli Baskı
1.Hamur kâğıt
Karton Kapak

Ürün Ayrıntıları

İlköğretim Kitapları
Konu Anlatımlı
Sosyal Bilgiler
8.Sınıf İlköğretim


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 3.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 3.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...