Kesit Yayınları - Atom Öyküleri - Pierre Radvanyi, Monique Bordry

Kesit Yayınları - Atom Öyküleri - Pierre Radvanyi, Monique Bordry
%34
  • 9789753164801
  • 15.00 TL
  • 9.90 TL
  • 5.10 TL (%34 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Kesit Yayınları - Atom Öyküleri - Pierre Radvanyi, Monique Bordry

 

Niels Bohr şöyle demişti: Basit bir hakikat, tersi yanlış olan bir şeydir; ama derin bir hakikat tersi de derin bir hakikat olan bir şeydir. Temel araştırmanın getirdiği sonuçları geniş kitlelerle paylaşmak her zaman epey zordur!

Fizikçi olmayan okur, bu kitapta, biçemin çekiciliğe ve anlatının destansı yönüne kolaylıkla kapılacak, aynı zamanda da, sürükleyici öyküler boyunca fiziğe ilişkin pek çok şey öğrenecektir. Yunan felsefesinden Ortaçağın simyacılarına, atomun yapısından protonun kuark tarzındaki yapısına kadar, maddenin neliği, yedi öykü boyunca, kendi Tarihi tarafından sergilenmektedir.

Bu Atom Öykülerinin orijinal bir çekiciliği var. Bilimsel olguların ve araştırmanın getirdiği yeni bilgilerin ötesinde, bilimsel araştırmanın derinlemesine bir şekilde insani olan niteliğine ve insan kültürü içinde oynadığı çok önemli role işaret ediyorlar.
(Arka Kapak)


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 9.90 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 9.90 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...