Kaynak Yayıncılık / Işık Suvarileri / Harun Tokak

Kaynak Yayıncılık / Işık Suvarileri / Harun Tokak
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Işık Süvarisi, bazen ışığın ilk göründüğü ufka götüren bir Gül'dür. Bazen, günümüzdeki Ser Süvari, bazen gurbet illerde ıssız ve ücra bir kasabada bir okulda öğretmen. Bazen elinde et poşeti ile bayramlarda köy köy, kapı kapı dolaşan, dolaşırken hayatın başıboş, sebebin raslantı olmadığını duyarak insanlığın yeniden dirilişi için bilfiil duacı olan fedakarlar ordusunun bir ferdi. Bazen geçmeyen geçmişte Çanakkale'de kanının son damlasına kadar koşan bir yiğit. Bazen zamanlar üstü zamanda musibet meteorlarına göğsünü atmosfer kılan, kahraman bir kadın ya da ayakta ölen bir aslan. Bazen, mapusanelerin soğuk betonlarında üşürken "ey Sonsuzluğun Sahibi sana ulaşmak istiyorum" diyen Anadolu'nun bir kavruk delikanlısı... Hasılı, her asırda yürüdükleri yolları yürekleri ile aydınlatan, ışık süvarileridir onlar.Kadın- erkek, zengin- fakir, genç-yaşlı binbir surette bir olanı yansıtan bir aynaya bakacaksınız bu kitapla.Işık Süvarileri... Kalbiyle akledenler için...

(Tanıtım Bülteniden)
  • 9786055510510
  • 142
  • Harun Tokak
  • 14.0x21.0
  • Kasım 2012
  • 2. Hamur
  • Ciltsiz
1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...