Kaynak Yayıncılık / Ahmed İslamoğlu Hatıralar ve Mülahazalar -1 / Nazif Yılmaz

Kaynak Yayıncılık / Ahmed İslamoğlu Hatıralar ve Mülahazalar -1 / Nazif Yılmaz
%20
 • 9786055510664
 • 18.00 TL
 • 14.40 TL
 • 3.60 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Hâtıralar, yaşanan hayat tecrübelerinin sonraki nesillere aktarılması ve bir dönemin tarihine ışık tutması açısından mühim eserlerdir. Bu eserler, yaşadığı dönemde insanlara öncülük ve rehberlik yapmış, o dönem insanının hayatında önemli bir yeri olmuş kanaat önderleri, âlimler ve dâvâ adamlarına ait olursa İslam'ı aşkla ve heyecanla yaşamak isteyen genç nesillere ilham kaynağı olur.



Bu eser, ömrünü ilme, irfana ve halkının irşâdına adayan; terzi tezgâhını terk edip kaht-ı rical devrinde ilim tahsil etmeye çalışan; hayatı boyunca evini mektep ve medrese edinen; gençlik çağında büyük bir aşk ve heyecanla girdiği tasavvuf mektebinden feyiz alarak yetişen kıymetli âlim ve ârif, muhterem Ahmed İslamoğlu Hocaefendi'nin husûsî hayatıyla ilgili sırlı hakikatlerin, ibretlerle dolu hâdise ve hâtırâların gün yüzüne çıkması, kürsülerde ve sohbetlerde dile getirdiği hikmetli öğütlerin kaybolup gitmemesi, için arzulanan bir niyetin, Rabbimizin lütuf ve inâyeti ile gerçekleşmesidir.

(Tanıtım Bülteninden)
 • 9786055510664
 • 416
 • Nazif Yılmaz
 • 14.0x21.0
 • Haziran 2012
 • 2. Hamur
 • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 14.40 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 14.40 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...