Karekök 8.Sınıf Matematik Soru Bankası

.
Karekök 8.Sınıf Matematik Soru Bankası

Büyük resmi göster

Facebook'ta Paylaş

9786055933920
24.00 TL
16.32 TL
%32
7.68 TL (%32 İndirimli)
.
1632 Puan
16 Puan
383 Adet

 
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Karekök 8.Sınıf Matematik Soru Bankası

 

Bu kitap uzun ve titiz bir çalışmanın sonunda, Seviye Belirleme Sınavına hazırlananlara ve 8. sınıf öğrencilerine yardımcı olmak amacıyla hazırlandı.

SBS sorularının çözülebilmesi için konuyu bilmenin yeterli olmadığı artık herkes tarafından kabul edilmektedir. Konuyu bilmenin yanısıra, doğru ve hızlı düşünebilme, soruyu değerlendirebilme, çözüm alternatifleri arasından doğru ve kısa yöntemi seçebilme, işlemi kısa sürede ve hatasız yapabilme gibi etkenlerin de belirleyici öneme sahip olduğu açıktır.

SBS'de, her bir soru için verilen sürenin yaklaşık bir dakika olduğu göz önüne alındığında, bu sınavlara hazırlanan öğrenciler için iyi bir kaynağın ne denli önemli olduğu anlaşılacaktır. Sorunun okunması, çözüm yolunun düşünülmesi, gerekli işlemlerin yapılması ve bulunan doğru cevabın işaretlenmesi gibi işlemlerin bu kısa süre içinde yapılması zordur. Bu zorluğu aşmanın yolu, sınavlarda sorulma ihtimali yüksek olan soruların ve bunların benzerlerinin sınav öncesinde sıkça ve bolca çözülmesidir.

Bu kitap hazırlanırken yeni ilköğretim müfredatı dikkatle incelenmiş, sınırları tespit edilmiştir. SBS soruları; konu ve soru dağılımı, soru tipleri ve öğrenciden istenen yaklaşım tarzları göz önüne alınarak analiz edilmiştir. Bu tespit ve analizden sonra konuya ışık tutan değişik kaynakların desteği ve yazarın öğretmenlik birikimiyle bu kitap oluşturulmuştur. Kitabın rahat anlaşılabilmesini sağlamak ve sıkıcılıktan kurtarmak için mizanpaja, dizgiye, grafik çizimlerine ve baskıya azami özen gösterilmiştir. Benzerleriyle karşılaştırıldığında bu durum belirgin bir şekilde görülecektir.

Bu kitabın yazımında desteklerini esirgemeyen yazarımız Rıza Buğdayoğ-lu’na; tashihinde yardımcı olan Nurcan Kulu’ya dizgisindeki titiz çalışmalarından dolayı Hüseyin Demirtaş, Yeliz Nacar, Yeşim Nacar ve Meryem Yazar’a şükranlarımı bildiririm.

Tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize yararlı olması dileğiyle...

Ürün Özellikleri

Karekök Eğitim Yayınları
9786055933920
304 sayfa
Rıza BUĞDAYOĞLU
19,5 x 27,5 cm
1. Hamur kağıt
Karton Kapak

 

 

TOPTAN ALIMLAR İÇİN TALEBİNİZİ BURADAN İLETEBİLİRSİNİZ


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Karakterler: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Karakterler: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 16.32 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 16.32 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve +4TL Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


 

Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.


Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.


Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.


Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55


Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

 


FacebookTwitter

Yükleniyor...