5TL Kafkas Şahini Hacı Murad - Murat Yeşil - Babıali Kültür Yayıncılığı

5TL Kafkas Şahini Hacı Murad - Murat Yeşil - Babıali Kültür Yayıncılığı
%79
  • 9789944118477
  • 24.00 TL
  • 5.00 TL
  • 19.00 TL (%79 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Rus Çarlarının Korkulu Rüyası HACI MURAD; Kafkasyanın amansız istiklâl mücadelesinin önde gelen isimlerden bi¬ridir. Hacı Murad, cesaret ve kahramanlığı ile sadece Kafkasyada değil, bütün dün¬yada tanınmış bir şahsiyettir. Buna rağmen bu seçkin insan hakkındaki yazılı kaynaklar sınırlı¬ olduğu gibi bir kısmı da eksik ve yanlış malumatla doludur. Kafkas Kartalı İmam Şamil ile Kafkas Şahini Hacı Murad, atılan iftiraların aksine asla rakip değil, aynı büyük davaya gönül vermiş iki kardeştir. Tarihi gerçeklerin ışığında titizlikle kaleme alınmış bu roman, bir kahramanı layık olduğu hüviyeti ile meraklılarına tanıtmaktadır. ***Kendisini de bir Kafkasyalı olan Murat Yeşilin Dağıstana yaptığı seyahatlerde, konunun uzmanı olan tarih araştırmacılarıyla görüşmeleri, Hacı Muradın Hunzahta yaşayan yeğeninin anlattıkları bu romanın yararlandığı kaynaklar olmuştur.Bu roman, bir idealistin portresidir.KAFKAS ŞAHİNİ HACI MURAD, bir solukta okunacak güzellikte bir eserdir. Bu romanla TOLSTOYun Hacı Murad hakkında yanıldığını anlayacaksınız.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 5.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 5.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...