Nasrettin Hoca
Keloğlan

3TL İş Hayatında Başarmak - Tahsin Tekoğlu - Kaynak Kültür Yayınları

3TL İş Hayatında Başarmak - Tahsin Tekoğlu - Kaynak Kültür Yayınları
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

•Bu kitapta size verilenlerin istenildiği gibi ve tam olarak uygulanması zorunludur. Bilhassa size verilen 19 nirengi 19 halkalı bir altın zincirdir.
•Bu zincir asırlar ve nesiller boyunca müessesenin, ziynetlerini, hazinelerini taşıyacaktır.
•Zincirin her hangi bir halkasını zayıf yapmayın. Çünkü zincirin gücü en zayıf halkanın gücü kadardır.

Zincirin herhangi bir halkasını noksan da yapmayınız. Çünkü; varacağınız yere ancak bu halkalardan teşekkül eden zincirle ulaşacaksınız.

Ey müteşebbis olarak, başarı kazanma yolunda olan bahtı açık kişi! Sana vasiyetim şudur ki; her ne zaman özellikle senin için hazırlanmış alışılmışın dışında olan bu kitabı eline alır isen kalbinde şüphe taşımadan buna rağbet et.

En doğru nazar ile bak ki bu kitap seni yücelere taşıyacak sebeptir. Kitabın içindeki prensipler ilim dünyasından süzülerek gelmiştir. Kitap derlenirken iman ve inanç esaslarına ters düşmeyen bazen de derunun da iman ve inanç kaynaklarını taşıyan haberlerle çağdaş idare sistemi ve teknolojisinin meczolunduğu görülmüştür. Bu kitaba itikat et ki senin başarı ile yeniden doğuşuna sebeptir. Ne zaman bu kitabın içinde bulunan sözlere itikat eder ve bunlarla amel edersen başarıya ulaşırsın Yüce Allah dileklerini asan eder, inayet buyurur ihsan eder. Sen de nice kırık gönülleri bütünlersin nice hastalara, muhtaçlara yardım edersin. Nice hizmetlere hizmetler katarsın. Her tercihin müspet yönde olur. Bu dünyanda ahiretin de mamur olur. Farkına varamadığın bir güzellikle bu dünya imtihanını başarırsın.

Kitabımızın konusu ise herhangi bir müessesenin uzun yıllar nesiller boyunca gelişerek yaşayabilmesi için uygulaması zorunlu ve şart olan sırların tespit ve beyanıdır. Bu kitapta ferdi gelişme, müteşebbis, kuruluş ve işletme safhası bölümlerinde bu sırlar verilmeye çalışılmıştır.

  • 9789758775873
  • 230 Sayfa
  • Tahsin Tekoğlu
  • 16.00 x 24.00 cm
  • 2.Hamur Kağıt
  • Ciltli Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...