2TL İnternette İş Bulma Rehberi - Artemiz Güler - Elma Yayınevi

2TL İnternette İş Bulma Rehberi - Artemiz Güler - Elma Yayınevi
%80
 • 9799758546182
 • 9.90 TL
 • 2.00 TL
 • 7.90 TL (%80 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

İnternette İş Bulma Rehberi - Artemiz Güler - Elma Yayınevi

Bir şirkette işe başlayıp adım adım yükselerek emekliliğe dek aynı meslekte kariyer yapmak şeklindeki klasik kariyer modeli buharlaşıyor. İnsanlar artık eskisine nispetle çok daha sık iş ve şirket değiştirmek durumunda kalabiliyor. En iyi okul olduğu varsayılan okulların mezunları bile işsiz gezebiliyor. Ancak doğru dürüst iş aramayı hala bilmiyoruz maalesef, hele internette. @rtemiz bu kitapla öğretiyor işte. İşiniz olsa da olmasa da alın siz bu kitabı bence, bir kenarınızda bulunsun.
Ulaş Bıçakçı, Yöntek Müşavirlik Ltd.
İnsan kaynakları geçmişin, bugünün yada yarının konusu değil. Her günün konusu. Eğitimli her üç gencimizden biri işsiz. Yetiştirdiğimiz gençlerimizin çok azı doğru zamanda doğru bir işe kavuşabiliyor. Genç arkadaşlarımın teknolojiyi kullanarak, iş arama sürecinde içinde bulundukları sorunlar yumağından daha rahat sıyrılacaklarını ümit ediyorum. İş arayanları teknolojiyle buluşturan yayınların çoğalması gelecek için önemli bir adım.
Yaprak Özer, İndeks İçerik ve İletişim Danışmanlık Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı

İnternet her şeyi değiştiriyor. İnternetin en önemli üstünlüğü bireylere de kurumlara da istediklerini daha kısa sürede ve etkili bir şekilde elde etme olanağı sağlaması.
Prof. Dr. İbrahim Kavrakoğlu, Kavrakoğlu Danışmanlık

Bu kitap İnternetin sağladığı daha önce var olmayan yepyeni olanakları yaratıcı bir şekilde kullanmayı bilen, antenleri açık bir beynin eseri... İnternet´in olanaklarından kişisel gelişime yönelik fırsatlar yaratılabileceğinin elle tutulur bir kanıtı... Bu kitap sizin için iyi bir başlangıç noktası olacaktır.
Yurtsan Atakan, Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı ve İnternet Yayın Koordinatörü

Yaşamımızı değiştiren ve hayatımızın her karesinde yerini alan teknolojinin iş yapış şekillerimizi etkilemesi düşünülemezdi. Geldiğimiz noktada artık birçok şirket işe alım sürecini internet üzerinden yapıyor. Bu kitabın yaşanan bu değişimi en iyi şekilde yansıttığını ve değişime ayak uydurmak isteyenlere iyi bir kaynak olacağını düşünüyorum.
Ebru Deliktaş Vardar, Manager-Human Resources-Ernst&Young

Her alanda rekabetin hiç olmadığı kadar zorlayıcı olduğu bu yeni dönemde, bu kitap iş arayanlara yeni ufuklara bakmada yol göstermeye aday.
Burak Gürcan, Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayi AŞ
Barkod    9799758546182
Adı    İnternette İş Bulma Rehberi
Yazar    Artemiz Güler
Yayıncı    Elma Yayınevi
Grup    Kitap / Eğitim
Sayfa    262
Ebat    13.5*21*2
Kağıt    Enzo

 • Elma Yayınevi
 • 9799758546182
 • 262 Sayfa
 • Artemiz Güler
 • 14 X 21 X 2 cm
 • 2004 / 1.Baskı
 • 2.Hamur kagit
 • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...