İndirim İhtiyaç Yayıncılık ÖABT Tarih Konu Anlatımlı Modüler Set (2016)

İndirim İhtiyaç Yayıncılık ÖABT Tarih Konu Anlatımlı Modüler Set (2016)
%50
 • 9786053171935
 • 99.00 TL
 • 49.50 TL
 • 49.50 TL (%50 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Tarih Modül 1 176 Sayfa

Tarih Modül 2 256 Sayfa

Tarih Modül 3 384 Sayfa

Tarih Modül 4 400 Sayfa

Tarih Modül 5 240 Sayfa

-Toplam 1456 Sayfa-

Bu modülümüzde bir tarih çalışmasının hangi aşamalarda, hangi yazım anlayışı çerçevesinde ve hangi yardımcı bilim dallarından faydalanılarak kaleme alınacağını “Metodoloji" ünitesiyle aktardık. Uygarlıkların ilk oluşmaya başladığı bölgelerin nereler olduğunu, kültürel etkileşimin nasıl gerçekleştiğini ve etkileşim sonucunda insanlık tarihini etkileyecek gelişmelerin neler olduğunu “Uygarlık" ünitesiyle detaylandırmaya çalıştık. Türklerin Anadolu‛ya gelmeden önce Orta

Asya‛da geçirmiş oldukları tarihî süreçleri, diğer topluluklarla olan mücadelelerini ve kültür - medeniyet tarihine katkılarını “İslamiyet Öncesi Türk Tarihi" ünitesiyle ele aldık.

Çıkmış sınav sorularını konu ve kavramlarıyla birlikte “Piri Reis" ikonu ile, sınav ve ünite hakkındaki bilgileri “Bâb-ı Âlî " ikonu ile, soruların analizini “Koçi Bey" ikonu ile, konularla ilgili derinlemesine bilgileri “Aşıkpaşazade" ikonu ile, tarih dersinin diğer derslerle olan bağlantısını “Fuat Köprülü" ikonu ile, önemli notları “Evliya Çelebi" ikonu ile, sınavda soru olarak karşınıza gelebilecek konuları “Müneccimbaşı" ikonu ile, çıkmış sınav sorularının irdelendiği kısımları“28 Mehmet Çelebi" ikonu ile belirttik.

 • 9786053171935
 • 1456 Sayfa
 • Komisyon
 • 19.50 x 27.50 cm
 • Kasım 2015
 • 1.Hamur Kağıt
 • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 49.50 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 49.50 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...