Kahramanlar Dizisi
Biyografi Serisi

İhtiyaç Yayıncılık ÖABT Sınıf Öğretmenliği Konu Anlatımlı Modüler Set (2016)

İhtiyaç Yayıncılık ÖABT Sınıf Öğretmenliği Konu Anlatımlı Modüler Set (2016)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Türkçe, özellikle yeni neslin temellerinin atıldığı ilk ve ortaöğretimde hem müfredatlarda hem de öğrencilerin ileride kendilerini ifade edebilmeleri açısından son derece önemli bir yere sahiptir. Bu konuda sınıf öğretmenlerine düşen görev de buna bağlı olarak önemlidir.

Öğretmenliğe geçişte önemli bir basamak olan ve ÖSYM tarafından iki yıldır yapılan bu sınavda sizlere rahat ve etkili bir öğrenim sunması adına hazırladığımız bu modül, alanında uzman yazarlarımızca titizlikle ve uzun bir sürecin sonunda ortaya çıkarılan bir üründür. 2015 de dâhil geçmiş sınavların soruları analiz edilerek analizler doğrultusunda Türkçe alanında müfredat dışına çıkılmadığı tespit edilmiş, bu modülde de müfredat ve sınava paralel konulara yer verilmiştir.

Kitabımızda, her ünitenin başındaki “Ders Başlıyor" kutularımızda bazı konularda dikkatinizi çekip ünitede öğrenmeniz gereken yerleri vurguladık. Eğlenceli ve ilgi çekici bilgilerin olduğu “Teneffüs" kutularımızla konuya kısa bir ara vermek istedik. Gözden kaçırmamanız gereken noktaları “Öğretmenim" kutucuklarında anlattık. Unutmamanız gerektiğini ve soru çözerken size yardımcı olacağını düşündüğümüz kısımları “Fiş" yapıp astık. Sınavdaki sorulara benzer soruları “Örnek", bu soruların çözümlerini de “Çözüm" ile konuların içine serpiştirdik. Her ünitenin sonundaki “Konu Tarama Testleri" ile bilgilerinizi pekiştirmeyi amaçladık.

Bu modülle hedeflerinize bir adım daha yaklaşmanız ve gelecek nesilleri yetiştirmede rol almanız dileğiyle...

  • 9786053171843
  • 2752 Sayfa
  • Komisyon
  • 19.50 x 27.50 cm
  • Kasım 2015
  • 1.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...